"Na dobre i na złe" odcinek 797. Falkowicz będzie chciał wyrzucić Alinę z Leśnej Góry! Będzie wojna? [CO SIĘ WYDARZY]

W 797. odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz nie będzie zadowolony, że podczas jego nieobecności jego miejsce zajęła Alina, więc postanowi się jej pozbyć! Co z tego wyniknie? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 797. w środę, 10.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo do Polski wróci Falkowicz (Michał Żebrowski), ale szybko przekona się, że podczas jego nieobecności wiele się zmieniło. Największy problem będzie miał z Aliną (Katarzyna Skrzynecka)...

Falkowicz wyląduje w łóżku z... Aliną! Jak do tego dojdzie?Zobacz więcej

W 797. odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz będzie wściekły, że Alina rozgościła się w jego gabinecie i musi znosić jej obecność. Dlatego w końcu spakuje jej rzeczy do kartonów, kupi bukiet kwiatów i wręczy go szwagierce. Podziękuje za zastępstwo i zasugeruje jej, by się wyniosła! Ona jednak nie będzie miała takiego zamiaru, więc powie mu, że pozbywając się jej, popełniłby największy błąd w życiu!

Profesor wcale się nie przestraszy i ciągle będzie pytał Alinę, czy to już jej ostatni dzień w Leśnej Górze i będzie obwiniał ją o cały chaos, który zapanował w jego życiu i pracy. Z kolei Konica (Robert Koszucki) nie będzie chciał pozbywać się Aliny i zaproponuje jej posadę szefowej interny! Co na to Falkowicz? Alina zostanie w Leśnej Górze na stałe?

Agata upokorzy Begera i go zostawi! Na zawsze wyjedzie do Szwecji? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jus (gość)

    Zostanie

    23.01.2021 20:31
  • Jus (gość)

    Zostanie

    23.01.2021 20:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×