"Na dobre i na złe" odcinek 798. Alina na randce z Konicą! Rafał przekona ją do pozostania w Leśnej Górze? [CO SIĘ WYDARZY]

W 798. odcinku "Na dobre i na złe" Alina przyjmie zaproszenie Konicy na randkę. Niestety powie Rafałowi, że niedługo wyjedzie z Polski... Co zrobi dyrektor szpitala, by zatrzymać ją w Leśnej Górze? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 798. w środę, 17.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Alina (Katarzyna Skrzynecka) ma prawdziwe wzięcie w Leśnej Górze - o jej względy walczą Tretter (Piotr Garlicki) i Konica (Robert Koszucki). Czy któryś z nich ma u niej jakieś szanse?

Alina na randce z Tretterem! Zastąpi mu Danusię? Zobacz więcej

W 798. odcinku "Na dobre i na złe" Alina będzie świętować imieniny, a Konica zbierze się na odwagę i zaprosi ją na randkę. - Chciałbym panią zaprosić na kolację... Dziś wieczorem. Wiem, że nie ma pani dyżuru. Ja też się postarałem o wolny wieczór! Tak pomyślałem, że byłoby miło… - powie jej zakłopotany, a ta zgodzi się z nim umówić.

Niestety kiedy Rafał wręczy wręczy doktor Fisher romantyczny prezent, jakim będą eleganckie kolczyki, jej uśmiech jednak nagle zniknie. Nie będzie chciała ich przyjąć, a wszystko dlatego że już niedługo wyjedzie z Polski!

- Przepiękne... ale nie mogę ich przyjąć, panie dyrektorze.
- Mam na imię Rafał… To z okazji imienin!
- Panie dyrektorze, przecież pan wie, że prawdopodobnie wkrótce opuszczę Leśną Górę... Nie ma porozumienia między mną a doktorem Falkowiczem, a ja nie zrezygnuję z zawodu. Wkrótce mnie tu nie będzie...

W końcu Konica złoży jej pewną propozycję, dzięki której Alina będzie mogła zostać w Leśnej Górze... Czy ją przyjmie?

Hania i Michał zamieszkają z... Lucyną! Co z tego wyniknie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×