"Na dobre i na złe" odcinek 798. Hania i Michał zamieszkają z... Lucyną! Co z tego wyniknie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 798. odcinku "Na dobre i na złe" Hania odkryje, że podczas jej nieobecności Lucyna zamieszkała z Michałem! Jak będzie przebiegać ich wspólne mieszkanie w trójkę? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 798. w środę, 17.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) długo nie było w Leśnej Górze, ale nareszcie w 798. odcinku "Na dobre i na złe" powróci! Czeka ją miłe powitanie w pracy, ale i duże zaskoczenie w domu!

Alina na randce z Tretterem! Zastąpi mu Danusię? Zobacz więcej

Michał (Mateusz Janicki) odbierze ukochaną ze szpitala i od razu przywiezie ją do domu, licząc na romantyczny wieczór. Od progu czekać na nich będzie... Lucyna (Anna Samusionek)! Okaże się, że zamieszkała u Wilczewskiego na jakiś czas i choć obiecała się wyprowadzić, to nie będzie chciała się wynieść. Hania nie będzie z tego faktu zadowolona, bo nie uwierzy, że jej matka się zmieniła, mimo że Michał opowie ukochanej, jak ta martwiła się o jej zdrowie.

Kiedy Lucyna usłyszy ich kłótnię, w końcu obieca, że już niedługo się wyprowadzi. Jednak później Lucynę czekać będzie duży zawód miłosny, który ją załamie, a Hania, widząc jej stan, w końcu zlituje się i pozwoli matce zostać w ich mieszkaniu. Czy wspólne mieszkanie poprawi ich relacje?

Agata upokorzy Begera i go zostawi! Na zawsze wyjedzie do Szwecji? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×