"Na dobre i na złe" odcinek 799. Kazia w końcu skonfrontuje się z Bartem! Ich relacje ulegną poprawie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 799. odcinku "Na dobre i na złe" Kazia będzie miała dość niezręcznej sytuacji z Bartem i w końcu się z nim skonfrontuje! Co z tego wyniknie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 799. w środę, 24.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Bart (Piotr Głowacki) niespodziewanie zorientował się, że czuje coś więcej do Kazi (Zuzanna Lit) i postanowił od razu ograniczyć kontakty z nią. Ich relacje zrobiły się naprawdę niezręczne...

Tomasz Dedek dołącza do obsady! Zagra znienawidzonego ojca Tadka BoruckiegoZobacz więcej

W 799. odcinku "Na dobre i na złe" Kazia będzie miała dość tej sytuacji i choć nie będzie to dla niej łatwe, postanowi wyjaśnić w końcu z Bartem sprawę swojego „zauroczenia”.

- Zastanawiałam się, skąd nagle taka zmiana nastawienia pana profesora do mnie… Co ja takiego zrobiłam?(...) Widziałam swoje badanie rezonansu czynnościowego... Cały obraz świecił się na czerwono, kiedy o panu mówiłam. Czy to dlatego pan mnie unika?
- Skąd! Co za pomysł!
- Ja jestem panem zafascynowana, to fakt, jako wybitnym lekarzem, podziwiam to, co pan robi… ale to tylko tyle. Chyba pan nie wziął tego za coś innego?
- A skąd!
- No, to dobrze! Bo to mogło… jakoś głupio wyjść czy coś… Cieszę się, że porozmawialiśmy, że sobie wszystko wyjaśniliśmy!

Czy Bart wyzna jej, że także coś do niej poczuł? Czy po tej rozmowie ich relacje ulegną poprawie? Odpowiedź na te pytania w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe"!

Radwan zazdrosny o relację Blanki i Homolki! Jednak chce z nią być?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×