"Na dobre i na złe" odcinek 800. Radwan zazdrosny o relację Blanki i Homolki! Jednak chce z nią być? [CO SIĘ WYDARZY]

W 800. odcinku "Na dobre i na złe" Radwan zauważy bliską relację Blanki i Homolki i zacznie być zazdrosny! Czy czuje coś do Consalidy? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 800. w środę, 3.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Radwan (Krzysztof Damięcki) od początku rywalizował z Homolką (Matej Matejko), ale niedawno ich relacje uległy poprawie. Teraz pomiędzy nimi stanie kobieta...

Beger zrobi wszystko, by zostać w Leśnej Górze! Posunie się do szantażu?Zobacz więcej

W 800. odcinku "Na dobre i na złe" Radwan w drodze do pracy zauważy, że Blanka (Pola Gonciarz) i Homolka świetnie się razem bawią, jeżdżąc na hulajnogach. Nie spodoba mu się ich bliska relacja, choć jakiś czas odrzucił Consalidę. Co gorsza potem Lucyna (Anna Samusionek) zdradzi mu, że podejrzewa, iż Homolka wcale nie ma żony i dzieci, chociaż tak twierdzi!

Później zaś Radwan zauważy, jak Blanka mierzy odważną sukienkę na ślub koleżanki na oczach Homolki. Krzysztof na widok Blanki aż zaniemówi z wrażenia, ale zrobi się naprawdę zazdrosny o Czecha, więc rzuci tylko do stażystki, że jeśli chce być lekarzem, to powinna zrezygnować ze szpilek. Czy Blanka domyśli się, co stoi za jego dziwnym zachowaniem?

Hania i Michał zamieszkają z... Lucyną! Co z tego wyniknie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×