"Na dobre i na złe" odcinek 801. Homolka pocałuje Blankę na oczach Radwana! Dlaczego to zrobi? [CO SIĘ WYDARZY]

W 801. odcinku "Na dobre i na złe" Homolka niespodziewanie pocałuje Blankę na środku korytarza! Zrobi to na oczach Radwana oraz... swojej ukochanej z Czech! Dlaczego? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 801. w środę, 10.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Niedługo Radwan (Mateusz Damięcki) zauważy, że Blanka (Pola Gonciarz) zbliżyła się do Homolki (Matej Matejka) i zrobi się zazdrosny, chociaż wcześniej odrzucił córkę Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). Zacznie więc dociekać, czy kolega rzeczywiście ma żonę tak, jak mówi...

Radwan zazdrosny o relację Blanki i Homolki! Jednak chce z nią być?Zobacz więcej

W 801. odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawi się niespodziewanie Lenka (Izabela Kapiasova), ukochana Homolki z Czech i okłamie Jorge (Adrian Zaremba), że krwawi z dróg rodnych, by móc dostać się do ginekologa. Będzie chciała spotkać się z Vaclavem, który jak szybko się okaże... uciekł przed nią z Czech! Niespodziewanie jej lekarzem zostanie jednak Radwan. - Ja innego doktora chciałam... Taki z Czech, Waszek Homolka... A badania u pana, to nie potrzebuję! - powie Lenka.

Kiedy Lenka wyjdzie z gabinetu natknie się właśnie na Homolkę. Ginekolog na jej widok, przeprosi Blankę, która zjawi się koło niego, i niespodziewanie namiętnie ją pocałuje! Jak zareaguje na to Consalida a jak Radwan i Lenka?

Falkowicz umieści Kasię w szpitalu! Ciąża jest zagrożona?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×