"Na dobre i na złe" odcinek 802. Dramatyczny apel Kasi na łożu śmierci! "Ratuj dziecko..." Co zrobi Falkowicz? [CO SIĘ WYDARZY]

W 802. odcinku serialu "Na dobre i na złe" umierająca Kasia poprosi Falkowicza, aby za wszelką cenę ratował życie ich dziecka! Jak to się skończy? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 802. w środę, 17.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kasia (Ilona Ostrowska) przez długi czas bardzo dobrze znosiła ciążę, ale Falkowicz (Michał Żebrowski) postanowił prewencyjnie umieścić ją w szpitalu. Inni lekarze początkowo myśleli, że przesadza, ale już wkrótce okaże się, że jego obawy były słuszne!

Wiktoria jest w ciąży! Wróci do Leśnej Góry i... urodzi bliźniaki?!Zobacz więcej

W 802. odcinku serialu "Na dobre i na złe" stan Smudy znacząco się pogorszy. Lekarze będą tym bardzo zaniepokojeni. Falkowicz, Bart (Piotr Głowacki), Radwan (Mateusz Damięcki) i Homolka (Matej Matejka) zbiorą się na naradę, aby ustalić przyczynę tak złego stanu.

Nie będą mieli jednak pojęcia, co jej dolega, a w międzyczasie u Kasi dojdzie nawet do zatrzymania akcji serca! Szybka reanimacja przyniesie skutek i Kasi się wybudzi, ale stan zagrożenia życia będzie się utrzymywał... Przy Smudzie cały czas będzie czuwał jej ukochany.

- Andrzej, gdyby coś mi się stało... - wyszepcze Kasia. - Nic nie mów, odpocznij teraz... - Andrzej spróbuje ją uspokoić.
- Ratuj dziecko... - Smuda dokończy swoją dramatyczną prośbę.
- Nic ci nie będzie! Wyciągnę cię z tego!
- Obiecaj... Andrzej...

Czy życie Kasi uda się uratować? A może Falkowicz rzeczywiście stanie przed dramatycznym wyborem - żona albo dziecko? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziemy z pewnością w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Hala (gość)

  Ostatnio to tylko ginekologia w ,leśnej górze

  15.03.2021 11:09
 • Jjhh uuu (gość)

  Fffuy

  11.03.2021 19:44
 • ANDRZEJ FALKOWICZ BIEDZIE OJCIEM DZIECKA (gość)

  BLANKA

  11.03.2021 16:12
 • NIE RATUJE DZIECKO KASI SMUDY (gość)

  BLANKA BIEDZIE CIAZY

  11.03.2021 16:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×