"Na dobre i na złe" odcinek 802. Wiktoria jest w ciąży! Wróci do Leśnej Góry i... urodzi bliźniaki?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 802. odcinku "Na dobre i na złe" Blanka dowie się, że Wiktoria jest w ciąży i spodziewa się bliźniaków! Czy Consalida wróci jeszcze do Leśnej Góry? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 802. w środę, 17.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) już jakiś czas temu odeszła z Leśnej Góry i przeprowadziła się do Hiszpanii, gdzie ułożyła sobie życie u boku Jose (Marcin Krajewski) i spełnia się jako lekarka. Cały czas jest jednak w kontakcie z Blanką (Pola Gonciarz), której niedługo przekaże dobrą wiadomość!

Kasia umrze?! Jej stan gwałtownie się pogorszyZobacz więcej

W 802. odcinku "Na dobre i na złe" niespodziewanie Blanka dostanie zaskakującą wiadomość od matki - Wiktoria jest w ciąży i w dodatku będzie miała bliźniaki! Przypomnijmy, że podczas jej pobytu w Hiszpanii wróżka, Kwiatkowska (Jowita Budnik), przewidziała to, że Consalida urodzi bliźniaki. Teraz się to spełni!

Blanka będzie bardzo szczęśliwa i od razu opowie o wszystkim Radwanowi, któremu aż rzuci się na szyję! Czy jest możliwe, by Wiktoria wróciła do Leśnej Góry i tu urodziła dzieci? Katarzyna Dąbrowska zostawiła sobie otwartą furtkę i w każdej chwili może wrócić do "Na dobre i na złe", ale na razie nic o tym nie wiadomo.

Homolka pocałuje Blankę na oczach Radwana! Dlaczego to zrobi?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kemyt (gość)

    Przecież tak jakby dalej gra, bo jak Blanka rozmawia z nią przez telefon, to słuchać głos Kasi

    01.03.2021 18:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×