"Na dobre i na złe" odcinek 803. Berger znów zacznie knuć! Dla kariery zaryzykuje życiem małego chłopca? [CO SIĘ WYDARZY]

W 803. odcinku serialu "Na dobre i na złe" Berger sprowadzi do Leśnej Góry małego chłopca z Ukrainy, który potrzebuje poważnej operacji. Czy z powodu chorej ambicji lekarz doprowadzi do śmierci dziecka? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 803. w środę, 24.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Maks Berger (Tomasz Ciachorowski) to świetny lekarz, ale okropny człowiek... Nie szanuje przełożonych i współpracowników i jest w stanie zrobić wszystko dla ratowania swojej kariery. Nie należy także zapominać, że ciążą na nim poważne oskarżenia o molestowanie seksualne.

Wiktoria jest w ciąży! Wróci do Leśnej Góry i... urodzi bliźniaki?!Zobacz więcej

W 803. odcinku serialu "Na dobre i na złe" Berger przypadkowo trafi na reportaż o Koli (Martin Harytski), ciężko chorym chłopcu z Ukrainy, który miał być operowany w USA, ale ze względu na przeszkody biurokratyczne nie został wpuszczony za ocean. Od razu wyczuje okazję na podbicie swojej osobistej marki.

Jeszcze tego samego dnia Maks wyślę do chłopca zaproszenie do szpitala w Leśnej Górze, nie konsultując tego oczywiście ani z Mazurem (Igor Michalski), ani z Konicą (Robert Koszucki). Niedługo potem zwoła konferencję prasową, na której zacznie udawać wielkodusznego filantropa, poruszonego losem chorego chłopca.

- Kiedy usłyszałem o tej sytuacji, nie mogłem postąpić inaczej... Kola potrzebuje operacji i ja ją przeprowadzę - oznajmi Berger zgromadzonym dziennikarzom. Gdy Mazur zobaczy to zbiegowisko, będzie chciał dowiedzieć się, co się dzieje. - Uśmiechaj się, bo jeszcze ktoś pomyśli, że nie chcesz uratować tego uroczego, umierającego chłopca... - zgasi go Berger.

Po konferencji Mazur od razu zabierze Bergera do gabinetu Konicy. - Pan nie ma prawa robić takich rzeczy za moimi plecami! - skarci podwładnego w obecności dyrektora. Ten również będzie wściekły na Bergera, ale uzna, że teraz już nie można się wycofać i trzeba przyjąć Kolę na oddział.

- Skoro Kola jest w Leśnej Górze, zapewnimy mu najlepszą opiekę. Nie pochwalam tej samowolki. Niech pan zetrze uśmieszek z twarzy, doktorze Beger... Doktor Mazur jest pana przełożonym. Jeszcze jeden taki wybryk i wylatuje pan - oznajmi dyrektor.

Dramatyczny apel Kasi na łożu śmierci! "Ratuj dziecko..." Co zrobi Falkowicz?Zobacz więcej

Szybko okaże się jednak, że stan chłopca jest jeszcze gorszy niż początkowo uważano. Będzie także brakowały funduszy na operację... Przez pochopną decyzję Bergera jego życie będzie poważne zagrożone. Ostatecznie Maks przy pomocy Molendy (Filip Bobek) zorganizuje operację Koli w nocy poza oficjalnym grafikiem,

Czy Maks zdoła go uratować i zachowa twarz? A może przez jego chorą ambicję chłopiec straci życie? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • maks (gość)

    On się nazywa Beger. Nie Berger!

    16.03.2021 12:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×