"Na dobre i na złe" odcinek 804. Kazia rozstanie się z Tadkiem! Wda się w romans z żonatym Bartem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 804. odcinku serialu "Na dobre i na złe" Tadek zrozumie, że Kazia go nie kocha i myśli tylko o Barcie! Czy to koniec ich związku? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 804. w środę, 31.03.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kazia (Zuzanna Lit) jest w związku z Tadkiem (Marcin Urbanke), ale od jakiegoś czasu para cały czas się od siebie oddala. Młoda lekarka zaczęła bowiem coś czuć do żonatego profesora Barta (Piotr Głowacki). Próbuje wypierać to uczucie, ale wcale nie jest to łatwe...

Berger znów zacznie knuć! Dla kariery zaryzykuje życiem małego chłopca?Zobacz więcej

W 804. odcinku serialu "Na dobre i na złe" Tadek postanowi poważnie porozmawiać ze swoją partnerką. - Zastanawiam się, kiedy to się zaczęło? Od kiedy zaczęliśmy się od siebie oddalać? Od kiedy śpię na kanapie, a tobie to nie przeszkadza? Od kiedy rozmawiamy tylko o pracy? Od kiedy mijamy się uprzejmie w domu i nie patrzymy sobie w oczy? - zapyta Kazię.

Ta jednak całkowicie go zignoruje i będzie zajęta telefonem. - To SMS-y od Barta? - zainteresuje się Borucki. - Właśnie zapytał, czy mogłabym mu pomóc zbierać materiały do artykułu. To wszystko - odpowie mu obojętnym głosem Kazia. - To wszystko! Wiesz, że to nieprawda!* - Tadek nie będzie mógł opanować nerwów.

- Masz rację, nie układa nam się ostatnio tak, jak to sobie wyobrażaliśmy, ale to nie dlatego, że jestem zakochana czy coś. Po prostu jako parze nam nie wyszło, ale jest między nami tyle dobrego... To, że lubimy się i zawsze możemy na siebie liczyć... Wiesz, że tak jest. Może nie ma winnego. Tadek, czy nie lepiej nam z przyjaźnią? Przyjaźń nam wychodzi - Kazia wciąż będzie zimna jak lód.

Mikołaj Roznerski w medycznym serialu TVP2! Znów zmierzy się z Tomaszem Ciachorowskim?Zobacz więcej

Po tych słowach Tadek po prostu wyjdzie z mieszkania. Gdy wróci z pracy od razu zacznie się pakować. - Tak po prostu pakujesz się i wyprowadzasz w środku nocy? Co ty wyprawiasz? - zapyta zaspana Kazia. - A co ty wyprawiasz? To, że nam nie wyszło, to jedna sprawa... A druga to to, że pakujesz się w romans z żonatym facetem! - odpowie jej Borucki.

- Za bardzo mi zależy na tobie, żebym tak po prostu się temu przyglądał! Zasługujesz na coś więcej niż przelotny romans choćby z najlepszym ze wszystkich profesorów! - rzuci na odchodne. Następnego dnia złapie na korytarzu Barta. - Mam tylko prośbę, niech pan jej nie skrzywdzi* - powie profesorowi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×