"Na dobre i na złe" odcinek 805. Bart pocałuje Kazię! "Często zakochujemy się w ludziach, w których nie powinniśmy..." [CO SIĘ WYDARZY]

W 805. odcinku serialu "Na dobre i na złe" profesor Bart namiętnie pocałuje Kazię! Czy to oznacza koniec jego związku z Julką? Jak na jego gest zareaguje Radlica? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 805. w środę, 7.04.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Bart (Piotr Głowacki) od niedawna jest mężem Julki (Aleksandra Hamkało), lecz w ostatnich tygodniach nie może przestać myśleć o młodej lekarce Kazi (Zuzanna Lit), do której bardzo się zbliżył. Na razie próbuje jeszcze się kontrolować, ale wydaje się, że wybuch namiętności jest tylko kwestią czasu.

Hania wybiera suknię ślubną! Jak prezentuje się przyszła panna młoda?Zobacz więcej

W 805. odcinku serialu "Na dobre i na złe" już cały szpital będzie huczał od plotek o możliwym romansie Kazi i Barta. Tymczasem młoda lekarka zdradzi Arturowi, że rozstała się z Tadkiem (Marcin Urbanke). - Pójdę rozejrzeć się po szpitalu, czy wszystko gra... - odpowie jej zmieszany Bart, po czym wyjdzie z pokoju lekarskiego.

Jakiś czas później Artur podzieli się z Kazią pewną refleksją. - Często zakochujemy się w ludziach, w których nie powinniśmy... - rzuci, komentując rzekomo przypadek mężczyzny, który ukrywa przez narzeczoną, że jest homoseksualistą. - Nie mamy nad tym kontroli... - doda po chwili, po czym zbliży się do Kazi i namiętnie ją pocałuje!

Radlica odwzajemni pocałunek, ale po chwili się opamięta i wyrwie się z uścisku profesora. - Boże, co my robimy! - szepnie. - Przepraszam... - ukorzy się Bart, po czym ponownie opuści pokój lekarski. Jak długo jednak Kazia i Artur będą bronić się jeszcze przed swoimi uczuciami?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×