"Na dobre i na złe" odcinek 805. Lucyna znajdzie skarb Wawrzyniaka! Będzie bogata? [CO SIĘ WYDARZY]

W 805. odcinku "Na dobre i na złe" Lucyna wyciągnie wreszcie od Wawrzyniaka informację, gdzie znaleźć jego skarb. Rzeczywiście we wskazanym miejscu odnajdzie skrzynkę... Będzie bogata? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 805. w środę, 7.04.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wawrzyniak (Artur Krajewski), który wybudził się ze śpiączki po wielu latach, ma sekret z ojcem Tadka (Marcin Urbanke), Boruckim (Tomasz Dedek). Okazuje się, że mają ukryty pewien skarb i tylko Wawrzyniak wie, gdzie. Lucyna (Anna Samusionek) także jest zainteresowana tym skarbem...

Hania wybiera suknię ślubną! Jak prezentuje się przyszła panna młoda?Zobacz więcej

W 805. odcinku "Na dobre i na złe" Sikorka odwiedzi Wawrzyniaka i spróbuje się do niego zbliżyć, by poznać jego sekret. - Pamięta mnie pan? Przyniosłam pyszne śniadanko… Beze mnie, to by tu pana zagłodzili! Panie Wawrzyniak… mnie pan może zaufać... Gdzie pan ten skarb zakopał?... - zapyta go wprost, będzie też mówiła do niego po niemiecku, by obudzić w nim wspomnienia. To nie zadziała, dopiero gdy na zewnątrz zabrzmi syrena radiowa, Wawrzyniak wystraszy się i wyszepcze Lucynie swój sekret.

Później Lucyna pojedzie we wskazane miejsce i... naprawdę odnajdzie skarb! Będzie to metalowy pojemnik, w którym Wawrzyniak schował gotówkę, sztabki złota i kolekcję cennej biżuterii. Sikorka będzie zachwycona! Potem postanowi podarować córce (Marta Żmuda Trzebiatowska) piękne kolczyki, okłamując ją, skąd je ma... Co Lucyna zrobi z resztą skarbu? Ktoś dowie się, że go znalazła? Odpowiedź w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe"!

Katarzyna Dąbrowska wraca do serialu! Co czeka ciężarną Wiktorię?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×