"Na dobre i na złe" odcinek 806. Maks musi ratować życie swojego syna! Spanikuje i nie podejmie się operacji? [CO SIĘ WYDARZY]

W 806. odcinku serialu "Na dobre i na złe" Maks będzie musiał ratować życie swojego syna Antka! Tuż przed operacją Berger... spanikuje i będzie chciał uciec z sali operacyjnej! Jak to się skończy? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 806. w środę, 14.04.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Maks (Tomasz Ciachorowski) jest okrutnym mężczyzną, który bezlitośnie wykorzystuje podległe mu kobiety. Niedawno dowiedział się, że jedna z jego dawnych ofiar, Inga (Małgorzata Neczyperowicz), urodziła jego dziecko. Antek (Oskar Grzegorzewski) jest niestety ciężko chory...

Bart pocałuje Kazię! "Często zakochujemy się w ludziach, w których nie powinniśmy..."Zobacz więcej

W 806. odcinku serialu "Na dobre i na złe" stan chłopca znacząco się pogorszy. Co gorsza, okaże się, że szanse na szybki przeszczep są nikłe. Zdenerwowana kobieta od razu zadzwoni w tej sprawie do Begera. Ten postanowi wprowadzić Antka w stan śpiączki farmakologicznej.

Gdy uśpi chłopca, od razu poinformuje Poltransplant, że pacjent jest w śpiączce, co automatycznie zmieni jego kwalifikację do przeszczepu na pilną. Kilka godzin później Maks przekaże Indze dobre wieści. - Jest serce! Sto pięćdziesiąt kilometrów. Już jest w drodze, przygotowujemy się do przeszczepienia... - wyzna.

Hania wybiera suknię ślubną! Jak prezentuje się przyszła panna młoda?Zobacz więcej

Tuż przed zabiegiem Berger jednak całkowicie się załamie. - Nie mogę.... Nie dam rady!.. Mój brat... Kiedy umierał mój brat... Byłem tam. Mogłem mu pomóc... Nie pomogłem. Zawiodłem! - ten niezwykle pewny siebie mężczyzna całkowicie się rozklei... Na całe szczęście Molenda (Filip Bobek) zachowa zimną krew.

- Nie pozwolę ci... Gdyby to było moje dziecko... Wstawaj, ty sukinsynu, bierz się do roboty! - krzyknie na Bergera. Czy operacja się powiedzie i Antek wróci do zdrowia? A może Berger znów nie zdoła pomóc bliskiej dla siebie osobie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×