"Na dobre i na złe" odcinek 807. Kazia zaprosi Barta do siebie! Po szczerej rozmowie o uczuciach wylądują razem w łóżku?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 807. odcinku "Na dobre i na złe" Kazia zaprosi Barta do siebie i dojdzie między nimi do poważnej rozmowy o uczuciach! Wylądują razem w łóżku?! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 807. w środę, 21.04.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatnio Kazia (Zuzanna Lit) zbliżyła się do Barta (Piotr Głowacki) i zerwała nawet z Tadkiem (Marcin Urbanke). Profesor też zaczął czuć coś do stażystki i prawie doszło między nimi do pocałunku!

Maks musi ratować życie swojego syna! Spanikuje i nie podejmie się operacji?Zobacz więcej

W 807. odcinku "Na dobre i na złe" Bart wróci ze wspólnego weekendu z Julką (Aleksandra Hamkało) i synem i znowu będzie miał nocny dyżur z Kazią. Wtedy dojdzie między nimi do poważnej rozmowy o uczuciach i Bart wreszcie wyzna, że nie może zapomnieć o Radlicy!

- Nie odpisywałeś mi na SMS-y...
- Nie odzywałem się, ponieważ... (...) Ponieważ... starałem się o tobie zapomnieć.
- I co?
- Niestety, eksperyment się nie powiódł.

Mimo to Kazia zaprosi Barta do siebie, by mogli razem pisać artykuł naukowy. Podświadomie jednak oboje będą chcieli, by to była randka! Kiedy Artur zjawi się u Kazi, powie jej, że jeśli wejdzie do jej mieszkania, jego życie zmieni się na zawsze. Przypomni też, że ma rodzinę. Jaką decyzję podejmą? Wylądują razem w łóżku czy zdołają się powstrzymać?

Katarzyna Dąbrowska wraca do serialu! Co czeka ciężarną Wiktorię?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×