"Na dobre i na złe" odcinek 809. Syn Falkowicza zostanie podmieniony w szpitalu! Profesor zabierze do domu cudze dziecko? [CO SIĘ WYDARZY]

W 809. odcinku "Na dobre i na złe" urodzi się syn Kasi i Falkowicza. Niestety zostanie on pomylony w szpitalu z innym dzieckiem! Profesor zabierze domu cudze dziecko? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 809. w środę, 5.05.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Kasia (Ilona Ostrowska) urodzi syna! Falkowicz (Michał Żebrowski) będzie przeszczęśliwy, ale okaże się, że nie uniknie kłopotów...

Kasia zacznie przedwcześnie rodzić! Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem i matka przeżyje?Zobacz więcej

W 809. odcinku "Na dobre i na złe" na świat przyjdzie Edzio (Franciszek Kurek). Dokładnie tego samego dnia w szpitalu w Leśnej Górze urodzi się Bolek (Ksawery Sudoł), synek Marianny (w tej roli Kajra), która trafiła do szpitala w wyniku wypadku, i gwiazdy muzyki rock polo - Srebrnego Bola (w tej roli Sławomir Zapała).

Niestety, wskutek błędu jednej z pielęgniarek, Edzio i Bolek zostaną pomyleni! Oznaczenia na rękach noworodków zostaną zamienione i chłopcy zostaną podmienieni! Czy ktoś zauważy ten błąd i w porę zapobiegnie jego skutkom?

Ciężarna Kajra i Sławomir na planie serialu! "Może będzie to samospełniająca się przepowiednia?"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×