"Na dobre i na złe" odcinek 822. Zdzisław Wardejn w Leśnej Górze! Kogo zagra niezapomniany docent Marian Wolański z komedii "Kogel-mogel"?

Nowe gwiazdy i nowe konflikty. W 822. odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry zawita Zdzisław Wardejn, czyli niezapomniany docent Marian z kultowej polskiej komedii "Kogel-mogel". Kogo zagra? Co wydarzy się w tym odcinku? Sprawdź w tekście!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 822. w środę, 10.11.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Co wydarzy się w Leśnej Górze w kolejnym tygodniu? Przede wszystkim w serialu gościnnie wystąpi Zdzisław Wardejn. Popularny aktor zagra pana Ambrożego – pacjenta, który postanowi zoperować sobie biodro, by na nowo korzystać w pełni z życia. Czy chirurdzy ze szpitala zdołają mu pomóc?

W szpitalu pojawi się także… nowy lekarz! Doktor Tomasz Jacyno (w tej roli Antoni Sałaj), syn pani dyrektor z Akademii Medycznej. Etat w szpitalu – na neurologii - załatwi mu matka, ale Tomasz nie będzie miał nic przeciwko, korzystając z jej protekcji bez żadnych skrupułów. A w pracy szybko zacznie grać kolegom na nerwach. Zamiast stetoskopu chłopak cały czas będzie nosić kamerkę - filmując każdy swój krok. I licząc na to, że zarobi fortunę jako vloger.

Praca lekarza, zwłaszcza w szpitalu, to jest codzienne pole bitwy!(…) Co robić po stresującym dniu? Ja idę na długi spacer, dzwonię do przyjaciół, bo chcę porozmawiać nie tylko o medycynie, bawię się z moim kotem. Nasz organizm musi wiedzieć, że nie żyje w okopach dzień i noc... A wy jak ładujecie swoje baterie? Czekam na wasze komentarze!

Nowy lekarz w Leśnej Górze! Tomasz nie zdobędzie sympatii kolegów? Zobacz więcej

A do tego – już na pierwszym dyżurze – doktor Jacyno zacznie... flirtować z Glorią (Aleksandra Grabowska)!
- Jesteś pewny siebie, zadowolony...
- Nie narzekam!
- Trochę wkurzający.
- A może... intrygujący?(…) Muszę jeszcze na chwilę wrócić do szpitala, ale potem... może pójdziemy na drinka? Należy nam się po stresującym dniu...

Tymczasem Bart (Piotr Głowacki) od razu weźmie nowego podwładnego na celownik.
- Powiem wprost, że... nie podoba mi się „cudowny” sposób, w jaki rozmnożyły się etaty w naszym szpitalu!(…) I jeśli zostanie pan w zespole lekarzy w Leśnej Górze…
- Ale ja jestem już lekarzem w szpitalu w Leśnej Górze - mam umowę z dyrektorem Konicą!
- Jak powiedziałem... JEŚLI zostanie pan w zespole… będę miał pana na oku!

Jak potoczy się dalsza kariera Tomasza… i czy Gloria zgodzi się w końcu na randkę?

Tłum gości przed kościołem i nagłe rozstanie. Zobacz zdjęcia ze ślubu Hani i MichałaZobacz więcej

W nowym tygodniu doktor Sikorka odwoła urlop, który miała wziąć z okazji ślubu i wróci do pracy – po to, by choć na chwilę zapomnieć o wyrzutach sumienia. Wszpitalu lekarka wpadnie od razu na Michała (Mateusz Janicki) - który też spróbuje uciec od złych myśli w pracę.
- Chciałabym, żeby między nami było... no wiesz, normalnie.
- Nie wiem, co to znaczy między nami „normalnie”...

Kilka godzin później Wilczewski podejmie za to trudną decyzję...

Haniu, mam prośbę. Moglibyśmy ograniczyć nasze kontakty do zawodowych? Trudno mi z tobą rozmawiać i wciąż przypominać sobie, że już nie jesteś... moja.

Co Hania odpowie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×