"Na dobre i na złe" odcinek 828. Agata popełni poważny błąd! Maks będzie mógł się jej pozbyć? [CO SIĘ WYDARZY]

W 828. odcinku "Na dobre i na złe" Agata zajmie się kolejnymi pacjentami i popełni błąd! Czy dzięki temu Maks będzie mógł się jej pozbyć? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 828. w środę, 22.12.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) i Maks (Tomasz Ciachorowski) weszli na wojenną ścieżkę! Oboje walczą o miejsce dyrektora szpitala i nie będą przebierać w środkach...

Kolejny dramat Hani. Zostanie rozdzielona z Piotrem!Zobacz więcej

W 828. odcinku "Na dobre i na złe" Maks postanowi szpiegować w pracy Agatę! Oddeleguje na jej odział Tomasza (Antoni Sałaj), licząc na to, że zostanie jego „kretem”. Niestety właśnie tego dnia Woźnicka popełni na dyżurze niebezpieczny błąd, gdy na SOR-ze zjawi się Bolek (Sławomir Zapała).

Gwiazdor będzie miał problemy z przełykaniem i będzie naprawdę przerażony. Lekarka zleci całą serię badań, w tym test na HIV... A Bolek, choć wynik testu okaże się negatywny, będzie zły, że badanie wykonano bez jego wiedzy i zgody. Agata od razu chorego przeprosi, próbując sprawę załagodzić. Świadkiem jej rozmowy z pacjentem będzie jednak doktor Jacyno...

- To moje niedopatrzenie... Oczywiście, powinnam była zapytać pana o zgodę na badanie na przeciwciała HIV... Chciałam jak najszybciej wykluczyć niebezpieczeństwa, mój błąd! - kajać się będzie Agata.

Czy Tomasz opowie o wszystkim Maksowi? Agata zostanie zwolniona?

Tretter umiera?! Ma raka trzustki? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Widz i (gość)

  Hyna się pani ,a

  Po co tyle jadu kobieto masz problem to do psychiatry

  17.12.2021 12:03
 • Komarnicka won (gość)

  Po co ta baba wróciła?! Ta aktorka jest wredna i ma się za lepszą od innych ludzi! Na razie nie oglądam przez nią serialu, bo na wredotę nie chcę patrzeć!

  16.12.2021 20:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×