"Na dobre i na złe" odcinek 833. Piotr odzyska przytomność, ale nie będzie chciał widzieć Hani! Nie będą razem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 833. odcinku "Na dobre i na złe" Hania dowie się, że Piotr odzyskał przytomność. Nie będzie jednak mogła się z nim porozumieć, bo ten nie będzie chciał jej widzieć! Dlaczego? Sprawdź!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 833. w środę, 2.02.2022 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Piotr (Mikołaj Roznerski) trafił do szpitala w Leśnej Górze i jego stan był poważny. Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) czuwała u jego boku, ale policjant został przewieziony do innej placówki, gdzie nikt nie mógł go odwiedzić...

Falkowicz oświadczy się Jadzi! Zakochał się? Zobacz więcej

W 833. odcinku "Na dobre i na złe" Hania wreszcie dowie się czegoś o Piotrze. Odwiedzi ją przyjaciel Piotra, Jan (Edward Sosna), i poinformuje ją, że policjant wybudził się ze śpiączki i przechodzi rehabilitację! Sikorka będzie bardzo szczęśliwa i będzie chciała zobaczyć się z nim. Zdziwi się jednak, że Piotr jej nie zawiadomił, a co więcej, okaże się, że ten nie chce jej widzieć!

Lekarka nie będzie wiedzieć, że Korban odtrąca ją, bo nie chce, by ta dowiedziała się prawdy - o tym, że może zostać kaleką do końca życia... Jak to się skończy? Tego dowiemy się wkrótce!

Agata będzie miała romans z Konicą?! Lucyna nie wytrzyma z zazdrościZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×