"Na dobre i na złe" odcinek 838. Falkowicz i Bolek sami zamienią dzieci! Pracownica opieki społecznej zauważy, że coś jest nie tak... [CO SIĘ WYDARZY]

W 838. odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz i Bolek zawiążą sojusz i postanowią sami zamienić dzieci. Niedługo później pracownica opieki społecznej odwiedzi profesora i zauważy, że coś jest nie tak... Sprawdź, co z tego wyniknie!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 838. w środę, 9.03.2022 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Falkowicz (Michał Żebrowski) i Bolek (Sławomir Zapała) znaleźli się w trudnej sytuacji - wiedzą, że wychowują nie swoje dzieci, a obserwuje ich opieka społeczna. W 838. odcinku "Na dobre i na złe" zakopią w końcu wojenny topór – dla dobra Edzia i Brajanka.

Odejście Piotra Korbana wzruszyło, zdenerwowało i... ucieszyło widzów! Skrajne opinie po ostatnim odcinkuZobacz więcej

Sąsiad zaproponuje profesorowi, by wycofali oficjalnie złożony pozew i zamienili się dziećmi „po cichu”. Tak, by w ich rodzinne sprawy nie ingerował już nikt obcy - ani opieka społeczna, ani sędzia. - Ty masz moje dziecko, ja mam twoje... To jedno wiem na pewno. Reszta to prawnicze kocopały!(…) Tylko musimy wszystko zrobić w dyskrecji, żeby nikt się nie dowiedział…

Falkowicz, chcąc nie chcąc, na pomysł gwiazdora się zgodzi, choć „bratanie się” z Bolkiem wcale go nie uszczęśliwi. Co więcej, kilka godzin później profesora odwiedzi pracownica opieki społecznej. Już po kilku minutach zorientuje się, że Falkowicz ją okłamuje, bo „Edzio” w łóżeczku wcale nie jest Edziem, którego widać na zdobiących pokój zdjęciach.

Po wizycie opiekunki lekarz będzie bliski paniki – obawiając się, jak na „samowolę” obu rodzin zareaguje sąd. A gdy o wpadce sąsiada dowie się Bolek, sytuacja tylko się pogorszy.

- Niby profesor, a taka fujara! Nie potrafi wyrolować opieki społecznej!
- Pierwszy raz w życiu dziećmi się zamieniam!
- Przecież nas teraz obsmaruje!

Czy rzeczywiście będą mieli problemy?

Marcin Rogacewicz postawił na siebie. Na pełny etat! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • BALNKA CONSALIDA BEDZIE OPIEKUNKA EDZIOWI POLA GONCIARZ NOWA MAME BALNKA (gość)

  BLANKA CONSALIDA & ANDRZEJ FALKOWICZ PRESOR

  09.03.2022 21:05
 • Eugenie Quimby (gość)

  Po odejściu z mojej poprzedniej pracy 11 miesięcy temu, miałem szczęście dowiedzieć się o tej stronie, która uratowała mi życie… Oferują pracę, na którą ludzie mogą pracować online ze swojego domu. Moja ostatnia wypłata po przepracowaniu dla nich 4 miesięcy wynosiła 71600 $… Niesamowitą rzeczą jest to, że jedyne, czego wymagam, to umiejętność prostego pisania na klawiaturze i dostęp do internetu.

  Przeczytaj o tym tutaj...........................l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

  02.03.2022 18:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×