"Na dobre i na złe" odcinek 856. Lekarze odnajdują Tadka. Rozpocznie się walka o jego życie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"M jak miłość" streszczenie 856. odcinka. Michał i Olena wreszcie znajdą Tadka. Ten jednak będzie w bardzo złym stanie. Michał podejmie decyzję o przeprowadzeniu operacji w warunkach polowych. Będzie walczył o życie przyjaciela.

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 856. w środę 12.10.2022 o godzinie 20:55 w TVP2

Olena z Michałem w 856. odcinku "Na dobre i na złe" dojeżdżają do strefy działań wojennych i zostają zatrzymani przez Ukraińców z obrony terytorialnej, ale jeden z mężczyzn Wowa decyduje się im pomóc i prowadzi karetkę bocznymi drogami.

Lekarze z Leśnej Góry w końcu odnajdą Tadka. Jego stan będzie jednak bardzo zły.

Jest rozpalony... Ile ma? Czterdzieści stopni?... Co mu się stało?!

Dlaczego ten opatrunek tak źle wygląda?

W "Ugotowanych" przeżyła piekło. "To jedna z okrutniejszych rzeczy, jakie mnie spotkały"Zobacz więcej

Michał będzie wściekły, że Tadek nie trafił do szpitala. Będzie się domyślał, że w organizmie Tadka rozwija się sepsa. Zdecyduje się na przeprowadzenie operacji w warunkach polowych. Czy uda się mu uratować przyjaciela?

Tymczasem w Leśnej Górze zjawia się dziadek Wilczewskiego - Cezary który nagle źle się poczuł. Senior wyznaje Matyldzie, że nie widzi już sensu dalszego życia, a Gloria próbuje ukryć przed nim fakt, że Michał pojechał na Ukrainę. Nie chce, by stres pogorszył zły stan Cezarego. Pod opiekę Glorii trafia poza tym Gracjan _ nastolatek na gigancie, który ma problemy po zażyciu narkotyków.

Badania wykazują, że chory ma wadę serca i konieczna jest operacja. Gracjan uparcie nie chce jednak podać danych swoich rodziców, którzy muszą wyrazić zgodę na zabieg. Doktor Beger próbuje zbliżyć się do Oliwii i namawia dziewczynę na wspólny wieczór, ale studentka daje się skusić dopiero propozycją asystowania mu podczas konsultacji w szpitalu. Gloria ostrzega praktykantkę, by uważała na szefa

Zobacz galerię

"Na dobre i na złe" o czym jest serial?

Akcja serialu rozgrywa się w szpitalu, w podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie śledzą losy kolejnych ekip lekarzy, ich zawodowe dylematy, ale także wydarzenia, często dramatyczne z prywatnego życia medyków z Leśnej Góry. Serial wystartował 7 listopada 1999. Od tego czasu przed Leśną Górę przewinęło się wielu wspaniałych aktorów, a główne wątki przeplatały się i zmieniały. Początkowo akcja serialu skupiona była wokół postaci trojga lekarzy: Zosi Stankiewicz (Małgorzata Foremniak), Jakuba Burskiego (Artur Żmijewski) i Brunona Walickiego (Krzysztof Pieczyński) – trójki przyjaciół ze studiów, którzy po latach spotkali się ponownie, mając pracować razem w jednym szpitalu. Ich losy zostały wzbogacone o historie pracowników szpitala: pielęgniarek, dyrekcji i ratowników.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×