„Na dobre i na złe" odcinek 874. Olena odkrywa, że jej narzeczony żyje! Zerwie zaręczyny z Michałem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Na dobre i na złe" odcinek 874. - streszczenie. Przyjaciele Michała i Olena są szczęśliwi i dopytują o ich planowany ślub. Para jednak milczy i nie podejmuje żadnych decyzji. Artion - narzeczony Oleny z Ukrainy trafia na Leśnej Góry. Doktor Kosenko odkrywa prawdę.

Multimedia

„Na dobre i na złe" odcinek 874 - w środę, 22 lutego 2023, o godzinie 20:55 na TVP 2

Przyjaciele Michała i Oleny dopytują o planowany ślub, ale zakochani nie podejmują na razie żadnych decyzji. Julia jako wolontariuszka zaczyna pracę w fundacji, która pomaga bezdomnym. W jednym z pustostanów zespół Burskiej spotyka grupę ludzi, wśród których jest Artiom z urazem głowy, nastoletnia narkomanka z chorym niemowlęciem i młody mężczyzna, który cierpi na perforację jelita.

Pamiętacie wesele Marysi i Kuby? To w tym serialu Antoni Królikowski po raz pierwszy wziął ślubZobacz więcej

Gdy ratownicy próbują interweniować, Artiom ich atakuje i zostaje postrzelony przez policję. Wszyscy pacjenci trafiają do szpitala w Leśnej Górze, gdzie Olena odkrywa, że jej narzeczony z Ukrainy jednak żyje.

Zobacz zdjęcia z tego odcinka w galerii

Zobacz galerię

"Na dobre i na złe" o czym jest serial?

Akcja serialu rozgrywa się w szpitalu, w podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie śledzą losy kolejnych ekip lekarzy, ich zawodowe dylematy, ale także wydarzenia, często dramatyczne z prywatnego życia medyków z Leśnej Góry. Serial wystartował 7 listopada 1999. Od tego czasu przed Leśną Górę przewinęło się wielu wspaniałych aktorów, a główne wątki przeplatały się i zmieniały. Początkowo akcja serialu skupiona była wokół postaci trojga lekarzy: Zosi Stankiewicz (Małgorzata Foremniak), Jakuba Burskiego (Artur Żmijewski) i Brunona Walickiego (Krzysztof Pieczyński) – trójki przyjaciół ze studiów, którzy po latach spotkali się ponownie, mając pracować razem w jednym szpitalu. Ich losy zostały wzbogacone o historie pracowników szpitala: pielęgniarek, dyrekcji i ratowników.

Komentarze

Skomentuj
  • Hvsloyrgjaqkibhmzmn (gość)

    ⚓🦼🛢️🚦🛑🚇🚙🚦🚥🚗🚜🚒🚓🏍️🚑🚛

    04.02.2023 14:48
  • Hvsloyrgjaqkibhmzmn (gość)

    🌟🌧️🌊🌀⚡☀️🌤️💧🌦️🌨️⛅☁️🌥️⚡☔🌤️🌝☀️🌞🌛🌚🌜⭐🕳️🌙✨🌠💫🌌🌍🌎🌏🌔🌒🌕🌔🌗🌖🌒🌑🌔🌘🙊🙉🐵🙈🪐🐯🐹🦓🦊🦄🐷🐴🦎🐗🦊🦁🐮🐽🐨🦊🐶🐁🐊🐇🦕🐕🐈🐖🦮🐀🐄🐕🐃🐈🐕‍🦺🦮🦌🐐🦘🐄🐐🐏🐑🦒🐂🦏🐃🐘🦘🐩🦒🦍🦦🐒🐅🐦🦧🦨🐫🐪🐿️🦇🐦🦘🦜🐤🐣🐥🦔🦡🦢🐓🐔🐧🦅🦉🕊️🦩🐬🐋🐬🐟🐳🦚🦆🦃🦀🦐🐠🐡🦪🐜🦑🦀🕸️🦟🐛🦋🐾🦠🐝🐞🐚🦂🦟🦪🍊🥥🌶️🍍🥭🍒🍠🍓🌶️🍠🍋🍏🥦🍈🥬🍇🥦🧅🍏🥬🍞🍈🥝🌶️🥜🧅🥕🧄🍠🥒🧇🍖🧇🥐🍔🥩🍞🍗🍳🌰🧀🥚🥩🧆🌭🍳🥪🥞🥓🥗🍕🥫🍛🥟🥡🍱🍝🍚🍲🥘🍣🥮🍚🍤🍥🍘🦞🍨🍢🥠🍧🍭🧁🍦🍬🍪🍨🍫🍮🧁🎂🥤🧃🍼🍯☕🍵🧂🍿🧂🥛🍷🍾🥃🥂🍻🍺🍽️🥄🔪🥄🍴🥢🥢🍶🍹🍸

    04.02.2023 13:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×