"Na dobre i na złe" odcinke 763. Szczepan oskarży Agatę, że doniosła na niego urzędnikom! Zerwie z nią kontakt? [CO SIĘ WYDARZY]

W 763. odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan dowie się, że czeka go kolejna kontrola urzędników. Od razu pomyśli, że to sprawka Agaty! To prawda? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 763. w środę, 15.01.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Lina (Izabela Perez) zacznie się niepokoić, że urzędnicy mogą zainteresować się tym, że mieszkają z Agatą (Emilia Komarnicka-Klynstra). Poprosi Szczepana (Kamil Kula), by kazał lekarce wyprowadzić się...

Agata i Lina zaczną walczyć o Szczepana! Po której stronie stanie Lipski?Zobacz więcej

W 763. odcinku "Na dobre i na złe" sytuacja jeszcze bardziej się pogorszy, bo Lipski odbierze telefon z urzędu z informacją, że czeka ich kolejna kontrola. Od razu uzna, że stoi za tym właśnie jego była i oskarży ją o to, czym bardzo ją zrani.

- Rozmawiałaś z kimś z urzędu do spraw cudzoziemców?
- Nie...
- To skąd wiedzą, że mieszkam ze swoją byłą dziewczyną? Myślą, że Lina płaci mi za to, żebym udawał jej męża!
- Nie mam z tym nic wspólnego!
- Jak chciałaś się nas stąd pozbyć, mogłaś powiedzieć! Mogę oddać ci ten cholerny dom! Ona dopiero co skończyła chemię, ma osłabioną odporność... Wiesz, co może się stać, jak zabiorą ją do ośrodka?!
- Jak możesz myśleć, że to zrobiłam?!

Czy przez te oskarżenia Agata postanowi się wyprowadzić?

Blanka zerwie z Maćkiem! Teraz chce być z Krzysztofem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lina i Szczepan- kibicuję tej serialowej parze (gość)

    Postać Agaty wróciła żeby znów namieszać. Jako lekarz jest to fajna postać. Fajnie, że pozostała wymagającą lekarką, ale jej wątek prywatny mógł ulec zmianie i stać się dojrzalszy. Serialowa Agata w relacjach poza szpitalnych jest często niedojrzała i roszczeniowa. Najpierw kręciła się wokół dr Latoszka. Potem zainteresowała się Szczepanem, ale nie potrafiła z nim wejść w głębszą relację mimo, iż on był na to gotów. Następnie gdy wyjechała, jak przyznano w jednym z odcinków, zupełnie zerwała z nim kontakt. A teraz wraca i jest oburzona zastaną sytuacją. Między wierszami daje odczuć Linie, że jest ona piątym kołem u wozu podczas gdy tak naprawdę to Agata nim jest próbując rozbić budującą się relację Szczepana i Liny. Szczepan to fajna postać, dobry człowiek. Ciekawiej będzie jeśli nie da Agacie sobą manipulować. Lina może być dla niego naprawdę oddaną, kochającą żoną. Zresztą widać, że Szczepanowi też na niej zależy. Oby scenarzyści tego nie popsuli.

    11.01.2020 18:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×