"Na dobre i na złe" odcinki 730. Julka zdradzi Barta! Spędzi noc z Marcinem! [CO SIĘ WYDARZY]

W 730. odcinku "Na dobre i na złe" Julka w końcu ulegnie urokowi Marcina! Para lekarzy spędzi razem noc! Czy Bart się o tym dowie? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 730. w środę 6.02.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W związku Julki (Aleksandra Hamkało) i Barta (Piotr Głowacki) od dawna nie układało się najlepiej. To terapia w ośrodku leczenia uzależnień Artura sprawiła, że oboje oddali się od siebie. Sytuację postanowił wykorzystać Marcin (Filip Bobek), któremu Burska już dawno wpadła w oko...

Bart każe Molendzie odczepić się od Julki! Postanowi walczyć o swój związek! [STRESZCZNIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wygląda na to, że już wkrótce uda mu się dopiąć swego. Zacznie się od tego, że podczas pobytu Marcina w szpitalu po wypadku, Julka otoczy go troskliwą opieką. Kiedy anestezjolog wyjdzie ze szpitala, obdarzy Burską gorącymi pocałunkami, a ona je odwzajemni. Tej nocy nie wróci do domu.

W 730. odcinku "Na dobre i na złe" Julka obudzi się rano w łóżku Marcina. Spojrzy na leżącego obok kochanka i zrozumie co zrobiła. Od razu dopadną ją wyrzuty sumienia i zacznie żałować wspólnie spędzonej nocy. W pośpiechu opuści mieszkanie, a Molenda domyśli się, co czuje ukochana.

Czy Julka powie Arturowi o zdradzie? Jeśli tak, to czy on jej wybaczy? Odpowiedzi na te pytania w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"!

Falkowicz topi smutki w klubie nocnym! Zdradzi Kasię ze striptizerką? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×