„Na dobre i na złe” odcinki 777-778. Lina zniknie bez śladu! To wina Agaty? [CO SIĘ WYDARZY]

W 777. odcinku "Na dobre i na złe" Agata w końcu pogodzi się z tym, że Szczepan jest z Liną. Niestety Libanka opatrznie zrozumie słowa Woźnickiej i wzburzona wyjdzie z domu bez słowa... Co się z nią stanie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 777. w środę, 22.04.2020 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) wciąż próbuje zbliżyć się do Szczepana (Kamil Kula). Jednak gdy zobaczyła pocałunek byłego ukochanego z Liną (Izabela Perez), zaczęła rozumieć, że ich małżeństwo powoli przestaje być fikcją...

Blanka szybko znajdzie nową miłość? Zainteresuje się nią Jorge!Zobacz więcej

W 777. odcinku "Na dobre i na złe" Agata w końcu odpuści. Powie Szczepanowi, że na początku była zazdrosna, ale już jej przeszło i poprosi go, by nie skrzywdził Liny, która bardzo do niego pasuje. Następnego dnia Libanka odbierze wyniki badań i okaże się, że jest już prawie zdrowa! Małżonkowie będą bardzo szczęśliwi i wyznają sobie miłość!

Nieco później Lina opacznie zrozumie słowa Agaty i uzna, że Lipski ożenił się z nią tylko z litości! Dziewczyna wybiegnie z domu i zniknie bez śladu. Woźnicka będzie czuła się winna, więc w 778. odcinku "Na dobre i na złe" wynajmie detektywa, Lecha Matwieja (w tej roli Bartłomiej Nowosielski), by odnalazł żonę Szczepana... Uda mu się? Co się stało z Liną? Tego dowiemy się wkrótce!

Kasia w końcu zajdzie w ciążę? Falkowicz będzie zachwycony!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×