"Na dobre i na złe". Odejście Piotra Korbana wzruszyło, zdenerwowało i... ucieszyło widzów! Skrajne opinie po ostatnim odcinku [CO SIĘ WYDARZY]

W 836. odcinku "Na dobre i na złe" zmarł Piotr Korban, dla którego Hania odwołała ślub. Widzowie są podzieleni po odcinku - jedni wzruszeni, inni zadowoleni! Dlaczego? Sprawdź!

Multimedia

Odejście Piotra Korbana w "Na dobre i na złe" - opinie widzów

W 836. odcinku "Na dobre i na złe" Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) został zrzucony ze schodów i lekarzom nie udało się go uratować. Bohater, który sporo namieszał, odszedł z serialu, ale okazało się, że taki był plan. Tak Mikołaj Roznerski napisał na Instagramie:

Drodzy to był już ostatni odcinek @nadobreinazle.official z moim skromnym udziałem . Cieszę się ze moja postać budziła takie emocje . Że są widzowie którzy ją lubili i są widzowie którzy jej nie znosili 🤓 …czad 🤩… bo najgorsza jest obojętność 🤷 (...) A i uprzedzając wszelkie publikacje typu ,,Roznerski stracił pracę ,,☺️ to wątek w @nadobreinazle.official od początku był zamknięty . Postać została tak napisana i wspólnie z producentami i scenarzystami wiedzieliśmy jakie bedzie zakończenie 😎☺️❤️

Śmierć tych postaci wstrząsnęła fanami "Na dobre i na złe"Zobacz więcej

Opinie widzów po odcinku są skrajnie różne. Dla niektórych sceny śmierci Piotra i rozpaczy Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) były bardzo smutne. Tak fani piszą w mediach społecznościowych:

Szkoda że to się tak skończyło

Aż łezka mi popłynęła 😓😓😓

Nie tak wyobrażałam sobie zakończenie wątku Piotra i Sikorki, myślałam że będą razem 😭😭😭 to bardzo smutne, że Piotr odszedł w ten sposób 😭

no tak, historia piękna, pełna namiętności dobrych i złych, ale zbyt krótka. I smutno . . .

Inni fani są wściekli! Nie rozumieją, dlaczego twórcy podjęli taką decyzję.

Ymm nie rozumiem po co daliscie postać Piotra na parę chwil. Żeby zniszczył związek Hani? Trochę niefajne, bo ich para była mega.

Jak mogliście zepsuć taki piękny wątek…beznadziejnie

Na siłę chcieli go uśmiercić. Po co wogóle pojawił się w tym serialu.

Najgłupsza zecz jakom mogli zrobić to usmiercenie go przecież już mieli być z Sikorka szczęśliwi

Nakręciliscie wątek nowej pary. Ona zrezygnowała ze ślubu z Michałem dla policjanta. Ten mało nie umarł. Żyje i nagle umrze. Barachło się robi- czytamy w mediach społecznościowych.

Borys weźmie ślub z Lidką! Skąd taka szybka decyzja? Zobacz więcej

Znaleźli się jednak fani, którzy od początku nie polubili postaci Piotra, są fanami związku Hani i Michała (Mateusz Janicki), dlatego cieszą się z tego rozwiązania. Oto niektóre takie komentarze (pisownia oryginalna):

Nareszcie, znowu zacznę oglądać serial.

Nie będę tęsknić 🤣😂😅😆

Jak dobrze, że już koniec 😁 Kocham to by mógł se mówić gdyby się znali dłużej. A nie...wyznanie znikąd. Takich słów się nie rzuca na wiatr.

I dobrze że już nie będzie korbana starsznie mnie wkurzał

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×