"Na dobre i na złe" po wakacjach 2018. Adam zepchnięty na boczny tor! Kto wychowa Józia? [CO SIĘ WYDARZY?]

Oliwia nawiąże nowy romans - dziewczyna znajdzie wreszcie kogoś, z kim będzie szczęśliwa. Czy Adam pozwoli obcemu mężczyźnie opiekować się Józiem? Zobaczcie, co wydarzy się w "Na dobre i na złe" po wakacjach!

Multimedia

"NA DOBRE I NA ZŁE" PO WAKACJACH - CO SIĘ WYDARZY

Oliwia (Marta Bryła) próbowała odbić Adama (Grzegorz Daukszewicz) i w ten sposób stworzyć swojemu synowi pełną rodzinę. Kiedy jednak stało się jasne, że doktor Krajewski wybrał Wiki (Katarzyna Dąbrowska), młoda matka postanowiła poszukać miłości gdzie indziej...

Wiki nie chce wyjść za Adama! Kolejni lekarze wyjadą z Leśnej Góry? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Radiolog Paweł (Marcin Sianko) wspierał Oliwię we wszystkich problemach, słuchał jej zwierzeń i wygląda na to, że już niedługo zastąpi Józiowi (Aleksander Cherepanov) ojca. Jak donosi "Świat Seriali", pracownicy Leśnej Góry spróbują zaczną się potajemnie spotykać!

Ich sekret odkryje dopiero Falkowicz (Michał Żebrowski). W 713. odcinku "Na dobre i na złe profesor odwiedzi bratanka. W mieszkaniu Oliwii znajdzie Pawła, który będzie się starał uspokoić płaczącego Józia.

Jak na wieść o romansie Oliwii zareaguje Adam? Odpowiedź na to pytanie przyniosą nowe odcinki "Na dobre i na złe" po wakacjach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosia (gość)

    Przeciez Adam umrze w 710 odcinku. Wiec chyba mu to nie bedzie przeszkadac. A tak w ogole kto pisze taki bzdurny artykul....

    04.09.2018 23:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×