"Na dobre i na złe" po wakacjach 2018. Agata nie wróci do Leśnej Góry? Emilia Komarnicka urodziła! [CO SIĘ WYDARZY?]

Agata Woźnicka kilka miesięcy temu wyruszyła w podróż dookoła świata. Wczoraj Emilia Komarnicka pochwaliła się narodzinami syna i wygląda na to, że nie tak szybko wróci na plan serialu!

Multimedia

Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) pojawiła się w Leśnej Górze w 2008 roku, jako rezydentka interny. Przez wiele lat lekarka zmagała się ze skutkami wypadku, spowodowanego przez Tomka Burskiego (Bartosz Obuchowicz). W jej życiu nie zabrakło też przygód miłosnych, często z udziałem innych współpracowników. Kilka miesięcy temu Agata ruszyła w podróż dookoła świata, jednak z powodu zmian w życiu Komarnickiej jej nieobecność może się przedłużyć!

Ktoś z oryginalnej obsady wraca do Leśnej Góry! Co czeka lekarzy? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra, czyli serialowy dr Ruud van der Graaf, poinformowali w marcu, że spodziewają się dziecka. Teraz na Instagramie aktorki pojawiła się wiadomość o narodzinach jej syna! To radosna wiadomość, jednak fani serialu muszą się przygotować na dłuższą nieobecność Agaty w Leśnej Górze. Czy Komarnicka zdecyduje się na powrót do serialu? Na razie nie wiadomo.

W "Na dobre i na złe" pojawiło się ostatnio wiele nowych twarzy. Do obsady dołączyli m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska i Mateusz Janicki, czyli kolejno Hanna Sikorka i Michał Wilczewski. Czy młodzi lekarze zapełnią miejsce pozostałe po zniknięciu Agaty?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×