"Na dobre i na złe" po wakacjach 2018. Daniel Olbrychski w serialu! Kogo zagra legenda polskiego kina? [ZDJĘCIA]

W serialu "Na dobre i na złe" po wakacjach 2018 pojawi się nowa postać, w którą wcieli się Daniel Olbrychski. Legendarny aktor zagra dziadka jednego z lekarzy. O kogo chodzi? Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

Daniel Olbrychski pojawi się w serialu "Na dobre i na złe" po wakacjach 2018. Legenda polskiego kina wcieli się w Cezarego - dziadka doktora Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki). Mężczyzna trafi do Leśnej Góry z bólem serca - prawdę o swoim stanie zdrowia spróbuje ukryć przed wnukiem i córką ( w tej roli Agnieszka Pilaszewska). Mateusz Janicki na swoim profilu na Instagramie zamieścił jakiś czas temu zdjęcie z planu serialu "Na dobre i na złe", które podpisał:

Proszę, a tu zdjęcie rodzinne. Jeżeli chcecie wiedzieć jak i dlaczego, oglądajcie kolejne odcinki „Na dobre i na złe”.

Warto dodać, że to nie pierwszy występ Daniela Olbrychskiego w "Na dobre i na złe". Aktor pojawił się już w 37 odcinku "Na dobre i na złe" - pacjenta Jakuba Burskiego (Artur Żmijewski).

Hania i Michał nawiążą romans? Między młodymi lekarzami iskrzy! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Michał (Mateusz Janicki) pojawił się w Leśnej Górze wiosną 2018 roku. Przed laty związany był z Kasią Smudą (Ilona Ostrowska), co doprowadziło do konfliktu z Falkowiczem (Michał Żebrowski). Jak potoczą się losy młodego lekarza w nowych odcinkach? Przekonamy się już niebawem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • TWOJA FANKA FILMU... (gość)

    CZY BĘDĄ NOWE ODCINKI NA DOBRE I NA ZŁE PO WAKACJACH 2018 r ...

    05.08.2018 22:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×