"Na dobre i na złe" po wakacjach 2018. Hania i Michał będą razem? "Z nie jednej przyjaźni rodziła się miłość" [WIDEO]

Hania i Michał pojawili się w Leśnej Górze w niemal tym samym czasie. Oboje dołączyli do zespołu lekarzy i całkiem się zadomowili. Czy połączy ich coś więcej niż wspólne miejsce pracy? Sprawdź, co powiedziała nam Marta Żmuda-Trzebiatowska!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2018 od środy, 5.09.2018 o godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

Hania (Marta Żmuda-Trzebiatowska) bardzo zabiegała o pracę w szpitalu w Leśnej Górze. Michał (Mateusz Janicki) także został nowym lekarzem. Okazało się też, że jest dawną miłością Kasi Smudy (Ilona Ostrowska). Wkrótce jednak jego życie uczuciowe może wywrócić się do góry nogami.

Anna Karczmarczyk odchodzi z serialu! Co będzie z Olą Pietrzak? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Michał rozstanie się w końcu z narzeczoną i poprosi Kasię (Ilona Ostrowska), by rzuciła dla niego Falkowicza (Michał Żebrowski). Tymczasem profesor rozpocznie intensywne przygotowania do ślubu ze Smudą zatrudniając konsultantkę ślubną (Michalina Sosna). Może więc okazać się, że Michał wcale nie będzie z Kasią. Na horyzoncie pojawia się Hania.

- Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tych dwoje jest dla siebie stworzonych, ale póki co scenarzyści piszą nam taką bardzo fajną przyjaźń - wskazuje Marta Żmuda-Trzebiatowska. - Wszyscy dobrze wiemy, że z nie jednej przyjaźni rodziła się miłość - dodaje serialowa Hania. Czy szykuje się nowy romans?

Życie Wiki zagrożone! Kasia odejdzie od Falkowicza? [ZWIASTUN]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Justyna (gość)

    Fajna będzie z nich para

    30.08.2018 20:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×