"Na dobre i na złe" po wakacjach 2018. Jaką tajemnicę skrywa doktor Rafał Malicki? Wda się w romans z Sikorką? Fani spekulują! [CO SIĘ WYDARZY]

"Na dobre i na złe" po wakacjach może mocno zaskoczyć. Niedawno oglądaliśmy, jak w Leśnej Górze pojawił się nowy lekarz, doktor Rafał Malicki. To jedna z najbardziej tajemniczych postaci w całym szpitalu! Kim tak naprawdę jest? Taką tajemnicę skrywa? Fani spekulują! Zobaczcie, co wydarzy się w "Na dobre i na złe" po wakacjach!

Multimedia

"NA DOBRE I NA ZŁE" PO WAKACJACH - CO SIĘ WYDARZY

W "Na dobre i na złe" po wakacjach ogromną rolę do odegrania będzie miał doktor Rafał Malicki, w którego wciela się Konrad Eleryk. To jedna z najbardziej tajemniczych postaci w całym serialu! Spokojny, opanowany i jednocześnie pedantyczny oraz tolerancyjny. Czemu właśnie taki jest?

Atak szaleńca w Leśnej Górze! Doktor Sikorka ranna! Kto jeszcze? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wiemy, że doktor Rafał Malicki, który do Leśnej Góry przybył jako kandydat do szkoły Falkowicza, to lekarz wojskowy i specjalista medycyny ratunkowej. Dawna profesja wciąż wyzwala w nim stare nawyki: dużo trenuje, ceni sobie minimalizm oraz prowadzi zdrowy tryb życia. Zupełnie tak, jakby cały czas był na wojnie. Czy to oznacza, że zmaga się z wojenną traumą? Fani nie mogą przestać spekulować!

Sądzę,że w swoim życiu dużo przeżył i dużo widział przez co będzie bardzo uważny i do wszystkiego będzie podchodził z rozwagą- takie mam odczucia - a co będzie to się okaże w nowym sezonie 😀😉

Moim zdaniem ukrywa jakiś sekret z przeszłości.

Trochę jak Owen Hunt z Grey's Anatomy

Jolanta Fraszyńska znów w Leśnej Górze? "Skoro Marian wraca..." [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

To tylko część komentarzy fanów, jakie pojawił się na Instagramie serialu "Na dobre i na złe". Przypomnijmy, że doktor Rafał Malicki po raz pierwszy w serialu pojawił się w odcinku nr 699, gdzie akurat w szpitalu miał miejsce atak uzbrojonego szaleńca!

Nie można się też oprzeć wrażeniu, że doktora Malickiego coś połączy z... doktor Sikorką! Byłby to ciekawy zabieg ze strony twórców, szczególnie, że Konrad Eleryk oraz Marta Żmuda-Trzebiatowska już kiedyś mieli okazję grać razem - wspólnie pojawili się w filmie "Gejsza".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×