"Na dobre i na złe" po wakacjach 2018. Jolanta Fraszyńska znów w Leśnej Górze? "Skoro Marian wraca..." [CO SIĘ WYDARZY?]

Jolanta Fraszyńska przed 8 laty zniknęła z "Na dobre i na złe". Teraz aktorka, obecnie występująca w serialu TVP1 "Leśniczówka", zdradza, że widzi szansę na powrót Moniki do Leśnej Góry!

Multimedia

Monika Zybert (Jolanta Fraszyńska) po dwunastu latach zniknęła z "Na dobre i na złe". Jakiś czas temu informowaliśmy, że jej ojciec, prof. Tadeusz Zybert (Marian Opania) znów zawita w Leśnej Górze. Teraz Jolanta Fraszyńska zdradza, że również chętnie wróciłaby do obsady serialu!

Daniel Olbrychski w serialu! Kogo zagra legenda polskiego kina? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Gdybym dostała propozycję powrotu, pewnie bym wróciła! - powiedziała przed laty Jolanta Fraszyńska w rozmowie z dziennikarzem "Faktu". Wygląda na to, że nic się nie zmieniło! Aktorka przyznaje, że powrót profesora Zyberta to również szansa dla jej postaci, aby znów zaistnieć w serialu.

Z "Na dobre i na złe" mam nieskończony romans. To miłość, która chociaż jest odcięta, nie ma jednak końca. Moja bohaterka nagle przestała się po prostu pojawiać. Skoro więc Marian wraca... To bardzo fajny trop... - stwierdziła aktorka, tym razem w wywiadzie dla "Tele Tygodnia". Jeżeli wróci, Fraszyńska będzie musiała pogodzić obowiązki na planie "Na dobre i na złe" i "Leśniczówki".

Czy słowa aktorki oznaczają, że już niedługo znów zobaczymy ją w Leśnej Górze? Przypominamy, że przed swoim Monika opuściła szpital po ślubie z ortopedą Krzysztofem Jędrasem. Para wspólnie wychowuje Hanię - dziecko Moniki i Bruna Walickiego (Krzysztof Pieczyński).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ja (gość)

  A ja lubię Na Dobre I Na zle od samego początku. Trochę brakuje dawnej ekipy. Lesniczowke chętnie oglądam bardzo mi się podoba.

  17.08.2018 00:32
 • martyna (gość)

  jolanta fraszyńska wroci/ czy niewroci j CO Z TEGO/NO I DOBRA niech sobie wraca kiedyś byl fajne na dobre i na zlę a teraz jest glupi,i nawet j tak co raz głupsze no więc wlaśnie CO TO KOGO JNTERESUJE czy ktoś wraca/lub odchodzi z serialu roli.

  05.08.2018 15:25
 • majka (gość)

  Od czasu do czasu ,oglądając serial, wracałam myslami do dr Moniki i lekarza ortopedy, z którym sie przjaźnłia. Swietna i symatpyczna para aktorska. Czekam na ICH powrót!!!! Leśniczówki ...nie da się ogladać -fim niestandardowo zrealizowany, kadry jak z upadajacej kamery.W ogole nie przypadł mi do gustu ..

  22.07.2018 21:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×