"Na dobre i na złe" po wakacjach 2018. Pola Gonciarz odejdzie z serialu? Co dalej z postacią Blanki? [CO SIĘ WYDARZY]

Czy w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2018 czekają nas duże zmiany? Nie wiemy, co dalej z postacią Blanki, czyli córki Wiktorii. Pola Gonciarz, wcielająca się w Blankę, właśnie dostała się do Akademii Teatralnej! Co to oznacza?

Multimedia

"NA DOBRE I NA ZŁE" PO WAKACJACH - CO SIĘ WYDARZY

Pola Gonciarz wciela się w Blankę w "Na dobre i na złe" od 2014 roku. Widzowie polubili tę niesforną i często szaloną postać, dlatego teraz zadają sobie pytanie - co dalej z Blanką? Scenarzyści mają wielkie pole do popisu, bowiem w ostatnich odcinkach "Na dobre i na złe" okazało się, że Blanka Consalida walczy z nowotworem. Teoretycznie pokonała chorobę, ale kto wie, czy nie nastąpi nawrót...

Pola Gonciarz na poważnie chce zająć się aktorstwem i dlatego już od października będzie studentką warszawskiej Akademii Teatralnej, gdzie dostała się na kierunek aktorstwo i wokalistyka. Dawniej regulamin uczelni zabraniał, aby studenci najmłodszych roczników występowali przed kamerą, w tym grali w filmach, serialach oraz programach telewizyjnych, ale mimo wszystko osoby związane z produkcją uspokajają, że Blanka nie zniknie z "Na dobre i na złe".

Adam zepchnięty na boczny tor! Kto wychowa Józia? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Na to też wskazują najnowsze zdjęcia z planu, gdzie możemy podziwiać uśmiechniętą Polę Gonciarz. Niewykluczone jednak, że wkrótce - z powody na obowiązki szkolne - młodej aktorki na ekranie będzie trochę mniej.

Pola Gonciarz tak w mediach społecznościowych skomentowała nowy etap w swoim życiu:

Nowy etap w moim życiu nadchodzi. Jestem poruszona, podekscytowana, zaskoczona, wzruszona, zmotywowana, i wiem, że to dopiero początek całej mojej drogi - zacznę ciężką pracę nad warsztatem i nad samą sobą ❤️

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ROMNAS FALKOWICZ BLANKA (gość)

    POSENKA

    05.09.2018 21:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×