"Na dobre i na złe" po wakacjach 2018. Wiki nie chce wyjść za Adama! Kolejni lekarze wyjadą z Leśnej Góry? [CO SIĘ WYDARZY?]

"Na dobre i na złe" szykuje kolejne niespodzianki! Wiktoria i Adam planują razem budowę domu, to jednak nie oznacza, że od tej pory ich życie będzie samą sielanką... Zobaczcie, co wydarzy się po wakacjach w Leśnej Górze!

Multimedia

"NA DOBRE I NA ZŁE" PO WAKACJACH - CO SIĘ WYDARZY

Na ślub Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) i Adama (Grzegorz Daukszewicz) czekają wszyscy widzowie "Na dobre i na złe". Jak już pisaliśmy, po wakacjach zakochani rozpoczną budowę wspólnego domu, a wkrótce para zacznie snuć dalsze plany!

Katarzyna Dąbrowska o krok od śmierci! Aktorka przeżyła silne trzęsienie ziemi! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy Consalida i Krajewski wezmą wreszcie ślub? Jak donosi "Świat Seriali", w 710. odcinku serialu "Na dobre i na złe" para będzie planować wspólne wakacje. W rozmowie Adam zapyta, dokąd chciałaby pojechać "jego przyszła żona". Co ciekawe, Wiktoria wcale nie będzie zachwycona sugestią ukochanego! Po nieudanym małżeństwie z Tomaszem Rzepeckim (Ireneusz Czop) nie zamierza znów stawać na ślubnym kobiercu.

Adam nie da za wygraną i będzie drążył temat. W końcu Wiki zaproponuje mu wyjazd na Islandię. Czy tam para weźmie sekretny ślub? I kiedy zakochani wrócą do Leśnej Góry? Po wyjeździe Agaty (Emilia Komarnicka) w szpitalu zaczyna brakować znajomych twarzy...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Pati (gość)

    Huj im w ryj

    03.08.2018 13:12
  • Zielonooka (gość)

    Mam nadzieję, że nie wyjadą na dłużej, bo nie wyobrażam sobie serialu bez tej pary.

    03.08.2018 12:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×