"Na dobre i na złe" po wakacjach 2018. Życie Wiki zagrożone! Kasia odejdzie od Falkowicza? [ZWIASTUN]

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" nie zabraknie emocji! Życie Wiki będzie zagrożone. Julka będzie bała się o zdrowie Barta, a Kasia wciąż będzie miała sercowe rozterki. Sprawdź, co wydarzy się w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2018!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2018 od środy, 5.09.2018 o godz. 20:40 w TVP2! - sprawdź program tv

Niespodziewany zwrot akcji w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"! Życie Wiki (Katarzyna Dąbrowska) będzie zagrożone! Dr Consalida i Adam (Grzegorz Daukszewicz) trafią na drodze na groźny wypadek: rozpędzone auto, w którym będą dzieci, wpadnie do wody. Doktor Krajewski od razu rzuci się tonącym na ratunek, atuż po nim zanurkuje także Wiki – i później już nie wypłynie. Adam – aż do przyjazdu karetki - będzie walczył o życie wyłowionych dzieci i popłynie do ukochanej dopiero, gdy jego pacjenci będą już bezpieczni... Wiki trafi do szpitala, ale jej stan będzie bardzo ciężki. - Może umrzeć? - zapyta zaniepokojona Blanka (Pola Gonciarz).

Pola Gonciarz odejdzie z serialu? Co dalej z postacią Blanki? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Po wakacjach 2018 zobaczymy też dalsze losy Kasi (Ilona Ostrowska), Falkowicza (Michał Żebrowski) i Michała (Mateusz Janicki). W tym trójkącie nie będzie brakowało emocji. Kasia wciąż nie będzie wiedziała co ma zrobić - zostawić Andrzeja czy zrezygnować z miłości do Michała. Być może to Falkowicz pomoże jej podjąć decyzję. - Najwyższa pora powiedzieć "dość" - słyszymy z jego ust w zwiastunie nowych odcinków "Na dobre i na złe".

W Leśnej Górze pojawią się też nowe twarze. Do szpitala trafi dziadek Michała, Cezary (Daniel Olbrychski), który wyraźnie zainteresuje się Hanią (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Ta wizyta bardzo zbliży Wilczewskiego z Sikorką. Co z tego wyjdzie? Przekonamy się już wkrótce!

Anna Karczmarczyk odchodzi z serialu! Co będzie z Olą Pietrzak? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Irenka (gość)

    Te ciągnące się w nieskończoność seriale są bez sensu naciągane tematy bo cóż nowego może się wydarzać przez 15 lat więc z tych seriali robią się jakieś horrory , kryminały co to ma być nie można ich już oglądać kto jeszcze gładka klan ,m jak masakra czy larwy szczęścia albo na dobre i źle chyba nikt powodzenia tv

    31.08.2018 18:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×