"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019. Dominika wróci do szpitala w Leśnej Górze! Co na to Marcin? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "Na dobre i na złe" do szpitala w Leśnej Górze znowu trafi Dominika, chora na stwardnienie rozsiane. Od razu spotka Marcina! Znowu będą razem? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W zeszłym sezonie "Na dobre i na złe" Marcin (Filip Bobek) wiele przeszedł. Jego oszustwo wyszło na jaw i stracił prawo do wykonywania zawodu, a w dodatku jego miłość, Julka (Aleksandra Hamkało), wyszła za mąż.

Marcin wraca do pracy w Leśnej Górze jako ratownik medyczny! Zmienił się?Zobacz więcej

Niedługo później w jego życiu pojawiła się Dominika (Paulina Gałązka), z którą Molenda przeżył miłe chwile, które szybko zamieniły się w koszmar. Okazało się, że dziewczyna cierpi na stwardnienie rozsiane, a w dodatku jej ojciec (Jacek Mikołajczak), prokurator, zabronił jej spotykać się z mężczyzną o takiej reputacji. Wtedy Marcin się wycofał, a Dominika więcej się nie pojawiła. Jednak, o czym dowiedzieliśmy się z Instastories aktorów, w powakacyjnych odcinkach serialu dziewczyna znowu trafi do szpitala! Nie wiadomo, co będzie tego powodem, ani w jakim będzie stanie, ale od razu spotka tam Marcina, który wróci do pracy w szpitalu...

Czy znowu się ze sobą zwiążą? A może Dominika nie będzie chciała mieć z lekarzem nic wspólnego? Tego dowiemy się wkrótce!

Katarzyna Dąbrowska odchodzi z serialu?! Co z Wiktorią? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×