"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019. Falkowicz jednak zostaje w Leśnej Górze! Co z nim będzie? [CO SIĘ WYDARZY]

Wbrew ostatnim plotkom, że Falkowicz ma zniknąć z Leśnej Góry, okazuje się, że ulubiona postać widzów jednak zostaje! Co z nim będzie? Jak poradzi sobie z rządami Konicy? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatnio pojawiło się wiele plotek mówiących, że Falkowicz (Michał Żebrowski) odchodzi z Leśnej Góry. Nic w tym dziwnego - po tym, jak dowiedział się, że nowym dyrektorem został Konica (Robert Koszucki), a nie on, załamał się i od razu chciał zrezygnować z pracy.

Falkowicz jednak wyjedzie z Leśnej Góry? Ma dosyć rządów Konicy! Zobacz więcej

Teraz jednak okazało się, że Falkowicz się nie podda i będzie walczył! Zobaczymy to w powakacyjnych odcinkach "Na dobre i na złe". Pierwsze premierowe epizody serialu zostały już nakręcone i nie brakuje w nich ekscentrycznego profesora.

Michał Żebrowski nie zniknie po wakacjach z obsady naszego serialu. Nakręciliśmy już nawet kilka premierowych odcinków z jego udziałem. Plotki o odejściu aktora zostały wyssane z palca - powiedziała Karolina Baranowska, odpowiedzialna za promocję serialu w mediach, w rozmowie ze "Światem seriali".

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Falkowicz będzie w formie! Nie przyjmie do wiadomości, że nie jest już dyrektorem i nie należą mu się niektóre korzyści płynące z tego stanowiska. Nadal będzie walczył z Konicą i zajmował jego miejsce parkingowe. Z kolei Rafał nie będzie mu dłużny i spakuje wszystkie jego rzeczy do kartonu.

Wyobrażacie sobie ten serial bez Falkowicza?

Jose jednak zastąpi Adama? Wiki wyjedzie z nim w romantyczną podróż!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×