"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019. Falkowicz musi zająć się bratankiem! Czy profesor przejrzy podstęp? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Na dobre i na złe" Oliwa poprosi Falkowicza, aby zajął się Józiem. Wszystko będzie jednak częścią intrygi Smudy! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po wakacjach do serialu "Na dobre i na złe" wróci Oliwia (Marta Bryła), była partnerka Adama (Grzegorz Daukszewicz) i matka jego synka Józia (Aleksander Cherepanov). Z jej powrotu bardzo ucieszy się Falkowicz (Michał Żebrowski), który bardzo stęsknił się za swoim bratankiem.

Oliwia wróci do Leśnej Góry! Namiesza w życiu Falkowicza?Zobacz więcej

W profesorze obudzi się bowiem ojcowski instynkt i będzie chciał mieć dziecko ze Smudą (Ilona Ostrowska). Zacznie rozpowiadać wszystkim pracownikom szpitala, że już niedługo zostanie ojcem! Jego żona będzie jednak miała zupełnie inne plany i będzie wściekła, że Falkowicz nie skonsultował z nią swojej decyzji! Gdy profesor usłyszy, że jego żona nie chce mieć dzieci, od razu posmutnieje.

Ekipa serialu wyjechała do Hiszpanii! Wiki i Jose będą mieli romans?Zobacz więcej

Smuda postanowi wziąć go podstępem. Razem z Oliwią postanowią wybić Falkowiczowi ojcostwo z głowy. Mały, ząbkujący Józio zostanie podrzucony pod opiekę wujka. Kobiety będą przekonane, że kilka godzin z non stop płaczącym chłopcem skutecznie ostudzi zapał lekarza!

Czy ich plan wypali? Czas pokaże!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kama (gość)

    Fajny wątek. Podoba mi się!

    30.06.2019 22:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×