„Na dobre i na złe” po wakacjach 2019. Jędrek w niebezpieczeństwie! Wiktoria go straci? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "Na dobre i na złe" zobaczymy samotną podróż Jędrka do Londynu. Już na początku chłopiec będzie miał problemy i będzie musiał uciekać! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Odkąd Jędrek (Iwo Wiciński) przez przypadek trafił na trop swojej matki Anny Wilson, nie potrafił myśleć o niczym innym. Chłopiec za wszelką cenę chciał dowiedzieć się, dlaczego go zostawiła, aż w końcu zdecydował się na desperacki krok - uciekł do szpitala i wyruszył w samotną podróż do Londynu!

Jose jednak zastąpi Adama? Wiki wyjedzie z nim w romantyczną podróż!Zobacz więcej

Po wakacjach w "Na dobre i na złe" podczas gdy Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Blanka (Pola Gonciarz) zawiadomią policję o zniknięciu chłopca, Jędrek dotrze do drogi krajowej i znajdzie transport. Autostopowicza zdecyduje się zabrać kierowca tira (Jarosław Szczepaniak). Chłopiec opowie mu, że jedzie do Londynu, do matki. Kiedy Jędrek poprosi mężczyznę o krótki postój, ten zajrzy do jego plecaka i znajdzie w nim legitymację. Dowie się, że chłopiec jest z domu dziecka i domyśli się, że stamtąd uciekł. Później mężczyzna zatrzyma się na stacji benzynowej i opowie sprzedawczyni, że spotkał uciekiniera z domu dziecka. - Zaproszę go na obiad, a pani w tym czasie wezwie policję - umówi się z nią.

Jednak Jędrek domyśli się, co planuje kierowca i czym prędzej ucieknie! Czy Wiktoria już nigdy go nie zobaczy?

Radwan oszukał Wiktorię i Blankę! Dlaczego to zrobił?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ja (gość)

    a ja jestem ciekawa kiedy wróci dr Sara ?! Była i gdzie się podziała ? To tak można sobie postać wprowadzić , zainteresować widza i odpuścić ?! Bo co ? J\a chcę wiedzieć co dzieje się się z tą lekarką super graną i ciekawie zapowiadającą się !!!!!! A mam jakieś drętwe nowe panie doktorki .... po co ? Jak coś zaczynacie to wypada albo kontynuować albo jakoś sensownie zakończyć a nie tak idiotycznie wątek zostawić ! To nie jest fajne ! To jest lekceważące widza ! Bo ja czekam co dalej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z Sarą Mendel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    08.06.2019 22:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×