"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019. Jose jednak zastąpi Adama? Wiki wyjedzie z nim w romantyczną podróż! [CO SIĘ WYDARZY]

Wygląda na to, że Wiktoria będzie miała w końcu szansę na nową miłość! W powakacyjnych odcinkach "Na dobre i na złe" Consalida wyjedzie w zagraniczną podróż z Hiszpanem Jose! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Początek tego sezonu "Na dobre i na złe" był prawdziwym szokiem dla fanów. Śmierć Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) zmieniła życie Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) o 360 stopni. Po tym tragicznym wydarzeniu długo rozpaczała i nie wiązała się z innymi mężczyznami. Teraz może się to zmienić...

Przystojny Hiszpan w Leśnej Górze! Zajmie miejsce Adama u boku Wiki? Zobacz więcej

W jej życiu pojawił się ponownie Hiszpan Jose (Marcin Krajewski), jej przyjaciel z dawnych lat. Przyjechał do Polski, by zoperować Jędrka (Iwo Wiciński), pacjenta Wiki, którego po śmierci Adama otoczyła opieką. Consalida była Hiszpanowi bardzo wdzięczna za tę pomoc... Choć na razie Wiki i Jose są tylko przyjaciółmi, to może jednak połączy ich coś więcej! Jak dowiedział się Świat seriali po wakacjach zostanie wyemitowany specjalny odcinek "Na dobre i na złe", kręcony w Hiszpanii, i zobaczymy w nim romantyczną podróż tej pary!

Jednak najpierw Wiki stwierdzi, że nie ma szans, by coś miało się między nimi wydarzyć! - Ja i Jose? W życiu? Nawet jakby był ostatnim facetem na Ziemi. Za dobrze go znam! - powie ze śmiechem. Ale może podczas wycieczki po Półwyspie Iberyjskim zmieni zdanie?

Jędrek ucieknie ze szpitala, by szukać swojej matki! Wiktoria się załamie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×