"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019. Marcin wraca do pracy w Leśnej Górze jako ratownik medyczny! Zmienił się? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach w "Na dobre i na złe" okaże się, że Marcin ma spore kłopoty. Zostanie jednak znowu przyjęty do pracy w Leśnej Górze! Tym razem będzie ratownikiem medycznym! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już jakiś czas temu informowaliśmy, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" Marcin (Filip Bobek) wróci do pracy w Leśnej Górze. Teraz jednak okazuje się, że nie będzie lekarzem, a zacznie pracę w stacji pogotowia medycznego jako ratownik medyczny!

Marcin wróci do pracy w szpitalu! Odzyska prawo do wykonywania zawodu?Zobacz więcej

Szybko okaże się, że Marcin wpadł w poważne kłopoty. Odkąd sąd odebrał mu prawo do wykonywania zawodu, ma problemy finansowe, z którymi nie może sobie poradzić! Praca w stacji ratownictwa nie będzie dla niego udręką i poniżeniem, ale ratunkiem!

- Nie mam ubezpieczenia i kaucji na mieszkanie. Na razie pomieszkuję dwa dni tu, jeden dzień tam... Właśnie umówiłem się z kobietą, od której mam wynająć kawalerkę. - powie jednemu z kolegów z nowej pracy.

Marcin uzna, że teraz może być tylko lepiej i szybko zacznie wykonywać powierzone mu zadania. Czy teraz jego życie faktycznie się zmieni i nie zrobi nic głupiego?

Matka Hani będzie pracować w Leśnej Górze! Kto na to pozwoli?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Sąd nie odebrał Marcinowi prawa wykonywania zawodu, a jedynie zawiesił to prawo na rok. Taka to subtelna, ale ważna różnica

    10.07.2019 08:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×