"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019. Marcin wróci do pracy w szpitalu! Odzyska prawo do wykonywania zawodu? [CO SIĘ WYDARZY]

Wygląda na to, że po wakacjach Marcin Molenda wróci do szpitala w Leśnej Górze! Czy to znaczy, że odzyska prawo do wykonywania zawodu? Sprawdź, co wydarzy się w "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Filip Bobek) od początku nie był do końca pozytywnym bohaterem. Okazało się, że był uzależniony od alkoholu i narkotyków, wpadł w złe towarzystwo. Zdecydował się też upozować śmierć swojego pacjenta, Zubrzyckiego (Filip Wałcerz), w zamian za sporą zapłatę. W końcu wszystko wyszło na jaw i Falkowicz (Michał Żebrowski) nasłał na Molendę policję.

Śmiertlena epidemia w Leśnej Górze! Julka i Falkowicz na kwarantannie!Zobacz więcej

Tym sposobem Marcin stanął przed Izbą Lekarską i stracił prawo do wykonywania zawodu na jakiś czas. Choć próbował ułożyć sobie jakoś życie, to jednak nigdzie nie chcieli go zatrudnić, a jego ukochana Julka (Aleksandra Hamkało) wyszła za mąż. Na szczęście w końcu znalazł zatrudnienie jako kierowca taksówki. Jednak wygląda na to, że w nowym sezonie "Na dobre i na złe" Marcin wróci do pracy w Leśnej Górze! Na zdjęciu, które opublikował Mateusz Janicki, czyli serialowy Michał, widać Marcina w stroju ratownika medycznego. Oznaczać to może, że zacznie pracę w karetce!

Czy Marcin w końcu się zmieni i teraz będzie uczciwym lekarzem?

Jędrek w niebezpieczeństwie! Wiktoria go straci?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Benia (gość)

    Lubię Filipa Bobka i cieszę się, że jest w serialu.

    13.07.2019 08:29
  • Kamo (gość)

    I super! Niech wraca !!

    12.06.2019 00:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×