"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019. Marcin zostanie bez grosza! Konica się nad nim zlituje? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach Marcin z serialu "Na dobre i na złe" niemalże sięgnie dna! Dawni koledzy ze szpitala w Leśnej Górze postanowią dać mu jednak jeszcze jedną szansę. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Gdy Marcin (Filip Bobek) stracił prawo do wykonywania zawodu lekarza, jego świat legł w gruzach! Leczenie ludzi było jego głównym źródłem utrzymania i życiową pasją... Czy Molenda poradzi sobie w nowej sytuacji?

Dominika wróci do szpitala w Leśnej Górze! Co na to Marcin?Zobacz więcej

Po wakacjach okaże się, że były lekarz znalazł się w sporych tarapatach. Zostanie bez grosza i będzie musiał wyprowadzić się z mieszkania. Na szczęście nowy dyrektor szpitala, doktor Konica (Robert Koszucki), zlituje się nad Molendą i załatwi mu pracę w przyszpitalnej stacji ratownictwa medycznego! Kolegom z karetki zwierzy się, że ta oferta po prostu ratuje mu życie:

Nie mam ubezpieczenia i kaucji na mieszkanie. Na razie pomieszkuję dwa dni tu, jeden dzień tam... Właśnie umówiłem się z kobietą, od której mam wynająć kawalerkę.

Marcin postanowi jak najlepiej wykorzystać szansę, jaką dał mu los i spróbuje zmazać grzechy przeszłości. Przestanie narzekać i zacznie sumiennie wykonywać powierzone mu obowiązki. Czy uda mu się wyjść na prostą?

Nowy salowy w Leśnej Górze! Zagra go syn znanej pary aktorów! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×