"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019. Michał chce być z Hanią! Dojdzie między nimi do pocałunku! [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" Michał zrozumie, że chce zdobyć serce Hani! W końcu zobaczymy ich pierwszy pocałunek! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michał (Mateusz Janicki) z "Na dobre i na złe" już od dawna są dla siebie kimś więcej niż tylko przyjaciółmi. Oboje jednak nie chcą tego przyznać, ale wkrótce będzie między nimi coraz bardziej iskrzyć!

Wiki zarażona śmiertelnym wirusem. Przeżyje?Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze panować będzie śmiertelny wirus Emeralda. Kiedy Hania zobaczy Michała, od razu zacznie podejrzewać, że się nim zaraził! Zacznie go dokładnie badać, ale on pomyśli, że koleżanka go podrywa! Nagle Wilczewski przyciągnie ją do siebie i powie: - Pomyślałem o tym, co by było, gdyby to był nasz ostatni dzień życia i mielibyśmy jutro umrzeć na grypę... Hania jednak szybko się od niego odsunie, unikając pocałunku, i powie, że musi się bardziej postarać

Tego samego dnia Michał wyzna Hani, iż śniło mu się że są parą. Tym razem nie będzie czekał na jej reakcję i namiętnie ją pocałuje! Niestety niedługo później w Leśnej Górze pojawi się dawny przyjaciel Sikorki z dawnych lat, Antoni Kos (Marcin Przybylski)! Wilczewski od razu zacznie podejrzewać, że będzie musiał stoczyć walkę o serce Hani! Uda mu się?

Marcin Przybylski dołączył do obsady! Zagra nowego faceta Hani?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Justynka (gość)

    Oni do siebie pasują

    21.08.2019 07:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×