„Na dobre i na złe” po wakacjach 2019. Radwan oszukał Wiktorię i Blankę! Dlaczego to zrobił? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach "Na dobre i na złe" Blanka odkryje, że Radwan oszukał ją i Wiktorię. Consalida pozna prawdziwy powód jego wyprowadzki! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatnio Blanka (Pola Gonciarz) i Krzysztof (Mateusz Damięcki) bardzo się do siebie zbliżyli. Zmartwiło to Maćka (Adam Bobik) i Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska), ale Radwan od razu zapewnił przyjaciółkę, że nic nie czuje do jego córki, a poza tym ma już dziewczynę i wkrótce się do niej wprowadzi.

Jose jednak zastąpi Adama? Wiki wyjedzie z nim w romantyczną podróż!Zobacz więcej

Po wakacjach, w 746. odcinku "Na dobre i na złe", okaże się, że Krzysztof wszystkich oszukał. Blanka będzie mu się zwierzać, że bardzo zależy mu na Jędrku (Iwo Wiciński), który uciekł do Londynu i nagle zacznie szlochać. Radwan natychmiast zacznie ją pocieszać. - Wiem, jak to jest, kiedy jesteś zupełnie sam - powie jej i sięgnie po chusteczkę. Wtedy z kieszeni wypadnie mu karta magnetyczna do hotelowego pokoju. Blanka od razu zapyta go, dlaczego ich okłamał i wcale nie wyprowadził się do swojej dziewczyny. Radwan nie będzie chciał się jej tłumaczyć i uda, że nie słyszał tego pytania.

Dlaczego Krzysztof powiedział Blance i Wiktorii, że ma dziewczynę? Czy naprawdę czuje coś do Blanki i chciał to ukryć? Dowiemy się tego po wakacjach!

Falkowicz jednak zostaje w Leśnej Górze! Co z nim będzie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×