"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019. Śmiertlena epidemia w Leśnej Górze! Julka i Falkowicz na kwarantannie! [CO SIĘ WYDARZY]

Tuż po wakacjach okaże się, że Leśną Górę opanowała śmiertelna zaraza! Co gorsza, Falkowicz i Julka zauważą u siebie niepokojące objawy i będą musieli zostać poddani kwarantannie! Sprawdź, co wydarzy się w "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W ostatnim odcinku "Na dobre i na złe" okazało się, że do Polski trafił groźny i śmiertelny wirus z Kuby. Zaś w 746. odcinku serialu, pierwszym, który zobaczymy po wakacjach, cały kraj obiegnie informacja, że w Leśnej Górze przebywa pacjentka, która może być zarażona wirusem tej grypy!

Julka będzie w ciąży? Falkowicz podsłucha jej rozmowę z Bartem!Zobacz więcej

W szpitalu leśnogórskim natychmiast pojawią się dziennikarze i Konica (Robert Koszucki), jako nowy dyrektor, będzie musiał poinformować ich o zagrożeniu Esmeraldą - mutacją ptasiej i świńskiej grypy. Tymczasem Falkowicz (Michał Żebrowski) poradzi mu, żeby wprowadził w życie jego plan działań, który opracował na wypadek epidemii. Konica rozkaże wszystkim lekarzom, by nosili maseczki ochronne i zachowali ostrożność podczas kontaktów z pacjentami. Wkrótce do szpitala będą trafiać kolejne osoby z objawami grypy...

Niedługo później Konica zauważy, że Julka (Aleksandra Hamkało) i Falkowicz mają gorączkę i sprawiają wrażenie wyczerpanych. Od razu podejmie decyzję o poddaniu ich kwarantannie, ponieważ mieli bezpośredni kontakt z chorymi. Niestety Rafał będzie musiał też zawiadomić wojsko, bo aż siedem osób pracujących w Leśnej Górze będzie mieć objawy Esmeraldy! Czy wszyscy wyjdą z tego cało?

Falkowicz jednak zostaje w Leśnej Górze! Co z nim będzie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Dlaczego o Hani i Michale taka cisza? Wszystkie portale rozpisują się tylko o Jędrku, ewentualnie o Falkowiczu. Miał być pocałunek - nie było. I dalej nic nie będzie się u nich działo?

    10.06.2019 10:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×