"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019. Wpadka Konicy! Narazi szpital na niebezpieczeństwo? [CO SIĘ WYDARZY]

W 746. odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Konica nie jest do końca przygotowany do roli dyrektora szpitala w Leśnej Górze. Falkowicz od razu zauważy jego niekompetencję, która wyjdzie na jaw podczas epidemii śmiertelnej grypy! Sprawdź, co wydarzy się po wakacjach!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W pierwszym powakacyjnym odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu w Leśnej Górze wybuchnie śmiertelna epidemia. Placówka zostanie odcięta od świata, a Konica (Robert Koszucki) będzie miał okazję sprawdzić się w nowej dla niego roli dyrektora.

Śmiertlena epidemia w Leśnej Górze! Julka i Falkowicz na kwarantannie!Zobacz więcej

W Leśnej Górze zacznie się pojawiać coraz więcej pacjentów z objawami wirusa nazywanego Esmeraldą. Profesor Falkowicz (Michał Żebrowski), który wymyślił wcześniej plan działań na wypadek pandemii, zasugeruje Konicy, żeby wprowadził go w życie. Powie mu, żeby najpierw sprawdził, czy w szpitalu jest wystarczający zapas leków antygrypowych. Wtedy wyjdzie na jaw, że Rafał nie ma zielonego pojęcia, co znajduje się w magazynie z medykamentami! Falkowicz wpadnie w szał! Widząc jego niekompetencję, wręczy mu teczkę, w której znajdzie dokładne wytyczne, jak ma postępować.

Czy Konica poradzi sobie w tej trudnej sytuacji? A może nie nadaje się na dyrektora?

Marcin wróci do pracy w szpitalu! Odzyska prawo do wykonywania zawodu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×