"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019. Wybranie Konicy na dyrektora było błędem? Nie poradzi sobie w obliczu epidemii! [CO SIĘ WYDARZY]

Trudne chwile czekają dyrektora Konicę! Lekarz będzie musiał poradzić sobie z epidemią i tłumem dziennikarzy i nie będzie to wcale łatwe... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2019 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wiemy już, że nowy sezon "Na dobre i na złe" zacznie się od epidemii tajemniczej choroby wywołanej wirusem "Esmeralda". Zrobi się naprawdę groźnie!

Śmiertlena epidemia w Leśnej Górze! Julka i Falkowicz na kwarantannie!Zobacz więcej

W bardzo trudnej sytuacji znajdzie się Konica (Robert Koszucki), który dopiero co został dyrektorem, a będzie musiał mieć wszystko pod kontrolą. Napotka dużo trudności i będzie musiał podjąć wiele trudnych decyzji. W dodatku trzeba będzie zapanować nad tłumem dziennikarzy, którzy od razu pojawią się pod szpitalem. Falkowicz (Michał Żebrowski) nie ułatwi mu tego i cały czas będzie się wtrącał. W końcu zaproponuje mu, by wprowadził w życie opracowane przez niego plany. - Proszę się zapoznać z moimi wytycznymi. W razie czego zawsze jest jeszcze telefon do przyjaciela - zakpi sobie z niego profesor.

Czy Rafał udowodni, że nadaje się na dyrektora? A może wszystko zawali i straci tę posadę? Tego dowiemy się niebawem!

Dominika wróci do szpitala w Leśnej Górze! Co na to Marcin?Zobacz więcej

%%GALERIA

"Na dobre i na złe" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×