"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020. Homolka nie przestanie irytować Radwana! Zamiast leczyć będzie... udzialał seks-porad? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach ekscentryczny lekarz z Czech wciąż będzie robił furorę w szpitalu w Leśnej Górze. Co zrobi z tym Radwan? Sprawdź, co już wiemy o powakacyjnych odcinkach serialu "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Pod koniec ostatniego sezonu serialu "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawił się ekscentryczny lekarz z Czech, Vaclav Homolka (Matej Matejka), który wywołał spore poruszenie na oddziale doktora Radwana(Mateusz Damięcki).

Pani Maria znowu w Leśnej Górze! Nadal będzie prowadzić bufet?Zobacz więcej

Po wakacjach nowy medyk ciągle będzie na ustach wszystkich pracownic i pacjentek szpitala. W okolicy rozniesie się bowiem plotka, że Czech może rozwiązać nie tylko ich problemy zdrowotne, ale z chęcią doradza także w... sprawach łóżkowych!

- Kobieta jest jak kwiat. Trzeba ją podlewać czułością. A nie tak od razu... - zacznie wygłaszać swoje mądrości. Ordynator ginekologii nie będzie zachwyconą dodatkową działalnością swojego podwładnego. Czy ostatecznie uda im się dojść od porozumienia?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sly (gość)

    Paulina Gałązka powinna tam grać lekarkę,to piękna dziewczyna jest. A nie psychiczną....

    12.06.2020 18:08
  • Telewidz (gość)

    Jak dalej będzie tam grał Damięcki zrezygnuje z oglądania. 0

    12.06.2020 13:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×