"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020. Maks będzie operował pacjenta z koronawirusem! Starczy mu odwagi? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" ekipa z Leśnej Góry będzie musiała zmierzyć się z epidemią koronawirusa! Jak poradzi sobie z nią Maks Berger? Sprawdź, co zdradził nam Tomasz Ciachorowski.

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Koronawirus pojawi się w szpitalu w Leśnej Górze. Twórcy "Na dobre i na złe" postanowi wyjść naprzeciw bieżącej sytuacji i dokonali poważnych zmian w scenariuszu nowych odcinków. Czego możemy się spodziewać?

Konfrontacja Lucyny i Halinki! Która z nich zatrzyma pracę w Leśnej Górze?Zobacz więcej

Tomasz Ciachorowski w wywiadzie dla Super Expressu uchylił nieco rąbka tajemnicy i opowiedział, jak pandemia wpłynie na pracę i życie bohaterów "Na dobre i na złe", w tym na Maksymiliana Bergera.

W serialu komentujemy to, co się dzieje wokół nas, także to zagrożenie, w którym nam wszystkim od kilku miesięcy przyszło żyć, a które występuje zwłaszcza w szpitalach. Jedna trzecia wszystkich zakażeń miała miejsce właśnie w ośrodkach służby zdrowia. Staramy się te sytuacje odzwierciedlić w serialu i pokazać, jak to wygląda na pierwszej linii frontu.

Twórcy serialu będą chcieli zadbać o realizm, a cała scenografia będzie dopracowana w najmniejszych szczegółach.

Lekarze w nowym sezonie będą nosić przyłbice i specjalne zabezpieczenia. Przed szpitalem w rozstawiony będzie specjalny namiot, w którym pacjenci będą badani przed przyjęciem na SOR.

Duża metamorfoza Borysa! Dlaczego Jakubek tak się zmieni?Zobacz więcej

Aktor zaznaczył, że koronawirus będzie stanowił bezpośrednie zagrożenie dla jego bohatera, która będzie musiał podjąć się operowania pacjenta podejrzewanego o zakażanie. To będzie dla niego bardzo duże wyzwanie.

Mój bohater też tego doświadczy, i to podczas operacji, od której będzie zależeć życie pacjenta. W jej trakcie dowie się, że pacjent może być zakażony. I tutaj Maks wykaże się heroizmem, kiedy, narażając swoje zdrowie, zdecyduje się dokończyć operację.

Ze słów Ciachorowskiego można wywnioskować, że w nowych odcinkach serialu "Na dobre i na złe" nie zabraknie emocji! Oglądajcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×