"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020. Maks odpuści sobie Agatę? Nadal będzie podrywaczem! [CO SIĘ WYDARZY]

Agata i Maks spędzili ze sobą noc, ale czy to znaczy, że w nowych odcinkach będą razem? Wygląda na to, że Beger nadal będzie podrywaczem! Co czeka nas w powakacyjnych odcinkach "Na dobre i na złe"? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2020 w środy o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Tuż przed przerwą wakacyjną Maks (Tomasz Ciachorowski) zainteresował się Agatą (Emilia Komarnicka-Klynstra). Lekarka zgodziła się na randkę i para wylądowała nawet w łóżku!

Sikorka już nie wróci do Leśnej Góry? Co z Hanią i Michałem? Zobacz więcej

Woźnicka chyba jednak nie zdaje sobie sprawy z reputacji Begera. Kardiochirurg jest kobieciarzem, który nie przepuści żadnej okazji! Podrywał Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska) i nawet dobierał się do Dagmary (Maryla Morydz)...

Z relacji z planu dowiadujemy się, że w powakacyjnych odcinkach "Na dobre i na złe" Maks będzie spędzał dużo czasu w towarzystwie pielęgniarek - Dagmary i Asi (Joanna Pach-Żbikowska), co najwyraźniej będzie mu się podobało...

W Leśnej Górze w pierwszej kolejności trzeba skumać się z pielęgniarkami 👩🏼‍⚕️👩🏻‍⚕️ 😊. A nikt nie potrafi wejść w bliskie stosunki z personelem lepiej niż dr Beger - napisał na Instagramie Tomasz Ciachorowski.

Czy Maks odrzuci Agatę i zacznie podrywać kolejne kobiety? A może będą razem i będzie oszukiwał Woźnicką? Tego dowiemy się wkrótce!

Lekarze z Leśnej Góry będą walczyli z koronawirusem! Znajdą lekarstwo?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×